داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ایران-اینترنشنال
تصویر: تلویزیون فارسی « بن‌سلمان» را چه کسی تاسیس کرد؟!
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

موسس شبکه ایران‌اینترنشنال که ولیعهد سعودی را "مظهر و مفهوم بزرگ عشق" می‌داند در واکنش به این حرف محمد بن سلمان که جنگ را به داخل مرزهای ایران خواهد کشاند، در توییتر نوشت: "خداوند این عقل و منطق و عزم و شجاعت را برای ما حفظ کند".

وزارت اطلاعات: عوامل مرتبط با اینترنشنال در داخل شناسایی و دستگیر شدند
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱

وزارت اطلاعات از دستگیری برخی عوامل شبکه اینترنشنال در داخل کشور طی جریانات اخیر خبر داد.

مهناز افشار برای چه کسانی کار می‌کند؟
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

اقدام مهناز افشار و حضور در یک شبکه سعودی واکنش‌های مختلفی را به همراه داشت اما کسی را متعجب نکرد.

محدودیت های وزارت اطلاعات علیه «ایران اینترنشنال»
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

در پی رصدهای اطلاعاتی و امنیتی با توجه به ماهیت تروریستی، براندازانه و تجزیه طلبانه شبکه سعودی-صهیونیستی ایران اینترنشنال، محدودیت‌های قضایی و حقوقی در مورد اموال عناصر موثر و کلیدی این شبکه اعمال شده است.

دلارهای شبکه اینترنشنال جایگزین دلارهای شیرخشک‌های فاسد شد؟
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲

یک رفتار شناس و آسیب‌شناس اجتماعی گفت: بارها و بارها در مورد بعضی از افراد اعم از سلبریتی تا مشاغل دیگر حوادثی روی داده که طرز تفکر و دیدگاه‌های اصلی آنها را آشکار کرده است.

واکنش ایران اینترنشنال به دستگیری روح الله زم چه بود؟
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹

عملیات دستگیری روح الله زم با وجود حفاظت گسترده نیروهای اطلاعاتی کشور فرانسه موجب حیرت حسن اعتمادی، کارشناس ایران اینترنشنال شد.

حمیدجان! با هر خائنی روی تشک نرو!
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

مهدی رستم پور همان خبرنگاری است که چند روز پیش نامه ای به فیفا نوشت تا مقدمات تعلیق فوتبال ایران در خصوص ورود زنان به ورزشگاهها فراهم شود، همان خبرنگاری است که نقش کار چاق کن برای پناهندگی سعید ملایی و مربی اش و خروج مزدک میرزایی را فراهم کرد، رستم پور از دسته همان خبرنگارانی است که در صداوسیما رشد کرد و بلیط هواپیمای سفرش نیز با پول بیت المال تامین شد و بازنگشت و پناهنده شد.

به کجا چنین شتابان!
۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

انتشار گسترده خبر تکذیب نشده مهاجرت مزدک میرزایی از ایران و حضور او در شبکه سعودی «ایران اینترنشنال» حواشی زیادی را در فضای مجازی پدید آورد، چرا که این مجری کم‌کار ورزشی بدون هیچ ممانعتی مشغول برنامه‌‌سازی در شبکه‌‌های مختلف سیما بود و ناگهان خبر مهاجرت او به یک شبکه ضدایرانی بسیاری را شوکه کرد.

پهلوی خود را با ۹۸ درصد تخفیف به بن‌سلمان فروخت
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲

رضا پهلوی، پسر محمدرضا پهلوی شاه مخلوع ایران قرار است در یک برنامه تلویزیونی که از دفتر لندن شبکه ایران اینترنشنال پخش شود، حضور یابد و «ستاره» این برنامه تلویزیونی باشد.

تبلیغات متنی