داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
ادامه اکتشافات ترکیه در شرق مدیترانه
۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳

اداره ناوبری ترکیه روز شنبه گفت کشتی تحقیقاتی موسوم به «اوروک ریس» عملیات اکتشاف و تحقیقات زمین لرزه در آب‌های مورد مناقشه دریای مدیترانه را تا بیست و نهم نوامبر ادامه خواهد داد.

داعش لوله گاز مصر و اراضی اشغالی را منفجر کرد
۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹

گروه تروریستی داعش در تلگرام اعلام کرد که مسئول انفجار خط لوله گاز میان مصر و اراضی اشغالی در روز پنج شنبه است، اما شواهدی را در این خصوص ارائه نداد.

جهانگیری: منابع نفت و گاز اصلی‌ترین منبع توسعه کشور هستند
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه اصلی‌ترین منبع توسعه کشور در سال‌های آینده، منابع نفت و گاز است، گفت: تحقق بهینه سازی مصرف انرژی نیازمند اصلاحات جدی در بخش‌های اصلی مصرف کننده انرژی است.

اهداف امارات از دست‌اندازی بر تأسیسات غول‌پیکر گازی یمن
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

کارشناسان یمنی به تشریح اهداف امارات از تسلط بر تأسیسات «بلحاف» ویژه صادرات گاز مایع در شرق یمن پرده برداشتند؛ موضوعی که تنش بر سر آن در این روزها شدت پیدا کرده است.

هشدار اردوغان: توازن منطقه را برهم بزنید، قبر خودتان را می‌کنید
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

رئیس‌جمهور ترکیه ضمن تاختن به «شکست» سازمان ملل برای حل بحران‌‌های سوریه، یمن و مقابله با ویروس کرونا، در زمینه تنش‌ها در شرق مدیترانه هشدار داد، آنهایی که با ترکیه خصومت می‌کنند، قبر خودشان را می‌کنند.

سهم ایران از اکتشاف نفت و گاز جهان چند درصد است؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶

شرکت ملی نفت ایران نوشت: ایران در سال ۲۰۱۹ در مجموع ۴.۹۷ میلیارد بشکه نفت قابل استحصال کشف کرده که این عدد معادل ۲۵ درصد اکتشافات نفت و گاز جهان در سال ۲۰۱۹ است.

اردوغان: اجازه چپاول منابع طبیعی ترکیه را نخواهیم داد
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳

رئیس‌جمهور ترکیه در بحبوحه تنش‌ها میان آنکارا و آتن در مدیترانه‌شرقی اعلام کرد: اجازه چپاول منابع طبیعی ترکیه را نخواهیم داد.

صادرات گاز کشور دوبرابر شد
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

وزیر نفت گفت:با افتتاح پارس جنوبی صادرات گاز کشور دوبرابر شد.

فیلم: تلاش ترک‌ها برای تغییر ژئوپلتیک انرژی
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹

نسیم آنلاین: اردوغان از مژده اقتصادی خود رونمایی کرد.

ترکیه گفتگو با یونان را پذیرفت
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲

وزیر خارجه آلمان پس از نشست‌هایی در ترکیه و یونان گفت، دو طرف آماده گفت‌وگو برای کاهش تنش در بدترین مناقشه بر سر منابع انرژی در آب‌های دریای مدیترانه هستند.