داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
روحانی: اهداف بودجه درباره رونق تولید و فقر زدایی تحقق خواهد یافت
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳

رئیس جمهور با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته برای تحقق بودجه سال جاری تلاش شده است که اقدامات واقع‌بینانه نسبت به وضعیت اقتصادی کشور انجام گیرد، گفت: با منابع در نظر گرفته شده، در زمینه تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه تولید، دچار مشکل نخواهیم شد و اهداف بودجه 99 در زمینه رونق تولید و فقر زدایی تحقق خواهد یافت.

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا برگزار شد
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی عصر امروز با حضور سران قوا برگزار شد.

قالیباف: مهمترین دغدغه سران قوا، حل مشکلات مردم است
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه بتوان در حوزه بازار ارز و مخصوصاً بورس و هدایت نقدینگی و سر و سامان دادن به بازار کالا حرکت های خوبی انجام داد، گفت: مهمترین دغدغه همه ما در سران قوا توجه به حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف است.

روحانی: هماهنگی سه قوه می تواند به حل مسائل کشور کمک کند
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳

رئیس جمهور گفت:‌‌در نشست سران قوا درباره ارز و مسائل نقدینگی کشور و اینکه چه برنامه‌هایی باید زودتر اجرایی و عملیاتی شود بحث و گفت‌وگو شد.

دود بی تدبیری سران قوا در چشم مردم
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲

متاسفانه سران قوا و مقامات از حداقل تدبیر و هماهنگی برخوردار نیستند، و در شرایطی که جامعه تحمل تنش های بیشتر را ندارد و خود درگیر مسائل و مشکلات معیشتی و بحران کروناست، مسائل عادی و تصمیمات را به تنش کشانده و به سطح جامعه و حتی لزوم ورود رهبرانقلاب می کشانند.

فیلم: آیا روحانی سران قوا را دور خواهد زد؟
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

علی رغم تاکید روسای قوای قضائیه و مقننه بر حذف تعهد دولت به بازخرید اوراق سلف موازی نفتی از طرح پیش فروش نفت، همچنان مشخص نیست دولت حاضر به حذف این موضوع از طرح مذکور خواهد شد یا خیر؟

جزئیات تازه از جلسه سران قوا درباره طرح نفتی دولت
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴

رئیس جمهور خبر از طرح گشایش اقتصادی که به احتمال زیاد پیش فروش نفت بوده، داد ولی در شورای هماهنگی سران قوا با مخالفت جدی روبرو شده و حتی رئیس قوه قضائیه برای جلوگیری از ضرر بزرگ در این طرح پیشنهاداتی را مطرح کرده است.

جزئیات تازه از توافق سران قوا برای فروش نفت به مردم
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت می تواند با استفاده از ظرفیت بازار سرمایه برای افزایش فروش نفت تراز تجاری کشور را بهبود ببخشد.

کارگروه مشترک سه قوه برای رفع موانع و جهش تولید تشکیل می‌شود
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه با حضور رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه، رئیس مجلس شورای اسلامی و اعضای ستاد اقتصادی دولت، نمایندگان قوه قضائیه و مقننه در دفتر رئیس جمهوری تشکیل شد.

ستاد تنظیم بازار چرا تشکیل جلسه نداد!؟
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

ستاد تنظیم بازار از سران قوا اختیار داشتند که بطور گسترده در بازارها دخالت و بازارها را تنظیم کنند، الان مدت یک سال آن پایان یافته و گویا سران قوا نیز اختیار ستاد را تمدید نمی‌کنند!