داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بابک-زنجانی
رحیم‌پور به جرم جاسوسی برای سیا اعدام می‌شود
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

سخنگوی قوه قضاییه: امیر رحیم‌پور که جاسوس سیا بود و دستمزدهای کلان می‌گرفت و تلاش می‌کرد بخشی از اطلاعات هسته‌ای ایران را در اختیار سرویس آمریکایی قرار دهد محاکمه و به اعدام‌ محکوم شده بود و اخیراً دیوان عالی حکمش را تایید کرد و به زودی سزای عملش را خواهد دید.

چرا برای پرداخت بدهی «بابک زنجانی» ضرب‌الاجل تعیین نشده است؟
۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸

«بابک زنجانی اموال و دارایی‌های زیادی دارد اما کتمان می‌کند»؛ این بخشی از اظهارات سخنگوی قوه قضائیه است؛ در کنار لزوم اعلام اولتیماتوم به بابک زنجانی برای معرفی منابع مالی خود برای پرداخت دیون، قوه‌قضاییه باید به دستگاه‌های دولتی نیز ضرب‌الاجلی بدهد.

فاصله بابک زنجانی با طناب‌ دار
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: بعضا اظهارنظرهایی که در خصوص پرونده موکلم از سوی برخی از رجل سیاسی صورت می گیرد؛ در حالی است که از محتویات صدهزار صفحه‌ای این پرونده شاید یک برگ را هم مطالعه نکرده‌اند.

کلید سامانه اموال مسؤولان دست رئیس قوه قضائیه است
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

سخنگوی قوه قضائیه درخصوص سامانه ثبت اموال مسؤولان نیز گفت: بخش‌های مختلف و مقامات مخاطب این سامانه استقبال خوبی کردند دولت، مجلس و حتی نیروهای مسلح همه از وجود چنین سامانه‌ای استقبال کردند و رویکرد مسؤولان را در این خصوص مثبت میدانیم ولی عدد را نگرفته ایم چون محرمانه است.

محاکمه علی دیواندری غیرعلنی شد!
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳

سیزدهمین جلسه محاکمه علی دیواندری مدیرعامل سابق بانک‌های ملت و پارسیان که قرار بود صبح امروز (یکشنبه) مانند جلسات قبلی با حضور خبرنگاران برگزار شود، غیرعلنی شد!

غلامحسین اسماعیلی: برای ما فرقی ندارد که پرونده فساد مربوط به چه کسی باشد
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳

سخنگوی قوه قضائیه گفت: برای ما فرقی نمی‌کند که پرونده فساد مربوط به فروش نفت توسط بابک زنجانی باشد یا متعلق به پرونده کرسنت یا استات اویل.

۲۰ سال حبس برای جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰

«علیرضا زیباحالت منفرد» معروف به جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی که اخیراً سخنگوی قوه قضائیه از صدور محکومیت سنگین برایش خبر داده، از سوی دادگاه به ۲۰ سال حبس محکوم شد.

حکم جعبه سیاه بابک زنجانی صادر شد
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷

سخنگوی قوه قضائیه گفت: حکم پرونده جعبه سیاه بابک زنجانی صادر شد.