داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هدفمندی-یارانه
یارانه نقدی فردا شب واریز می‌شود
۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰

یکصد و دهمین مرحله از یارانه نقدی روز چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

۲۵ رویداد مهم مجلس در سال ۹۸
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲

از جمله مهم‌ترین اتفاقات پارلمان در سال ۹۸ می‌توان به تصویب طرح سه فوریتی «انتقام سخت»، «داستان پرماجرای بودجه ۹۹» و «سر بی‌کلاه نمایندگان در بنزین» اشاره کرد.

دریافتی یارانه‌بگیران وارد مرز ۵ میلیون تومان شد
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

با واریز یارانه بهمن ماه هر یارانه بگیری که از ابتدا در لیست سازمان هدفمندی یارانه‌ها قرار داشته تاکنون، حدود پنج میلیون تومان دریافت کرده است.

بلاتکلیفی یارانه ۷۲ هزار تومانی
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲

شریعتمداری با بیان اینکه پرداخت یارانه ۷۲ هزار تومانی در برنامه‌های دولت نبوده، گفت که این موضوع را از زبان خبرنگاران می‌شنود!

پیشنهاد پرداخت یارانه غیرنقدی به اقشار نیازمند
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ارائه پیشنهاد تأمین کالای اساسی اقشار آسیب پذیر به ستاد تنظیم بازار خبر داد.

عجایب منابع ۲۵۰ هزار میلیارد تومانی هدفمندی یارانه‌ها
۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

با توجه به اینکه کل بودجه عمومی دولت ۴۸۴ هزار میلیارد تومان است، حال منابع و مصارف ۲۵۰ هزار میلیارد تومان هدفمندی خود قابل تبدیل شدن به یک بودجه مستقل را دارد چراکه این میزان معادل ۵۲ درصد کل بودجه عمومی دولت در سال ۹۹ است.

وضعیت جاماندگان از «یارانه حمایت معیشتی» اعلام شد
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵

ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیات وضعیت جاماندگان از "یارانه حمایت معیشتی" را اعلام کرد.

یارانه آذر امشب واریز خواهد شد
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها یکصد و ششمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت ۲۴ چهارشنبه (۲۰ آذرماه) به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود.

وزارت کار موظف به حذف یارانه نقدی ۳ دهک درآمدی بالا شد
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

وزارت تعاون،کار ور فاه اجتماعی موظف شده است با استفاده از کلیه بانک های اطلاعاتی در اختیار و بر اساس معیارها و ضوابطی که توسط این وزارتخانه تعیین می گردد نسبت به شناسایی و حذف سه دهک بالای درآمدی از فهرست یارانه بگیران اقدام کند.

سیاستگذاری انرژی یا ابزار باز توزیعی؟
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶

دوستان کارشناسی که بدون توجه به «سازوکار» غلط قیمت‌گذاری حامل‌ها، تنها بر طبل بیش‌برآوردشده‌ای به نام یارانه پنهان ۱۳۰۰ هزار میلیارد تومانی کوفتند و با کم‌برآوردی آثار رفاهی جهش قیمت بنزین (که در کنار ارز، لنگر انتظارات تورمی ایرانیان است) سیاستمداران را به سمت شوک شبانه قیمت بنزین سوق دادند، به نظرم کمتر از سیاستمدارانی که مقدمات سه‌گانه را طی نکردند، مقصر نیستند.