داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
واریز ۳۶۰ هزار میلیارد به حساب خانوارهای ایرانی!
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

در چند سالی که دولت یارانه نقدی ۴۵ هزارو ۵۰۰ تومانی پرداخت کرده تاکنون بیش از ۳۶۰ هزار میلیارد تومان به حساب خانوارهای ایرانی واریز کرده است؛ این رقم نزدیک به بودجه عمومی است که امسال با آن کل کشور اداره می‌شود.

دخل و خرج هدفمندی در هفت ماهه ابتدای امسال
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها با تشریح دخل و خرج هدفمندی یارانه‌ها، گفت: تاکنون ۲۶۰۰ میلیارد تومان به طرح تحول سلامت اعتبار داده شده است.

شریعتمداری: حذف یارانه ثروتمندان با احتیاط انجام می‌شود
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به دلیل فشار نظام سلطه، شرایط زندگی طبقه متوسط و پایین جامعه مطلوب نیست، حذف یارانه پردرآمدها با احتیاط کامل انجام می‌شود.

حسن لطفی: مدیران نمی توانند از چند محل حقوق دریافت کنند
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

رئیس کمیسیون مشترک لایحه اصلاح قانون خدمات کشوری با انتقاد از درخواست رئیس‌جمهور برای استرداد این لایحه گفت: اصلاحات این لایحه موجب ایجاد شفافیت در پرداخت‌ها می شد که به مذاق دولت خوش نیامد.

جزئیات جدید از تخلفات سازمان هدفمندی یارانه‌ها!
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها با بیان اینکه نقاط تاریکی در نحوه کمک بلاعوض ۴۰ هزار میلیارد تومانی این سازمان به بخش تولید وجود دارد گفت: بیشتر تخلفات سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در بخش یارانه تولید رقم خورده است.

تراز درآمدی و شفافیت، پیش‌ نیازهای اصلاح یارانه‌ها
۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

رییس کنفدراسیون صادرات ایران معتقد است با وجود آنکه بسیاری از کارشناسان به این نتیجه رسیده‌اند که عملکرد نظام هدفمندی یارانه‌ها در ایران نیاز به اصلاحات دارد اما اجرای این اصلاحات پیش نیازهای مهمی را خواهد خواست.

درآمد ۱۴۲هزارمیلیارد تومانی دولت از محل هدفمندی یارانه‌ ها در سال ۹۸
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: با بررسی دقیق و مدیریت درآمدها می‌توانیم کشور را بدون درآمدهای نفتی اداره کنیم.

تراکنش‌های بانکی ملاک حذف یارانه‌ها
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه یارانه ۴۰۰ هزار نفر از افراد حذف شده است گفت: ملاک این که یارانه فرد حذف شود، تراکنش‌هایی است که با کارت بانکی‌شان دارند.

یارانه معوق واریز نشد!
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

با وجود این‌که گفته می‌شد یارانه افرادی که در شهریورماه به دلیلی غیر از حذف گروه‌های پردرآمد واریز نشده است همراه با یارانه مهرماه پرداخت خواهد شد، این افراد فقط یارانه مهرماه را دریافت کرده‌اند و خبری از دو یارانه نبود.

حذف ۱ میلیون نفر از جمع یارانه بگیران
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

سخنگوی ستاد حذف یارانه از کنار گذاشتن یک میلیون نفر از جمع دریافت کنندگان یارانه در ۲ ماه اخیر خبر داد و گفت: استان تهران در صدر فهرست حذف یارانه بگیران قرار گرفته است.