داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار چادر
گرانی چادر مشکی در بازار کاذب است
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

امیر قدیمی نژاد با بیان اینکه قیمت یک قواره چادر مشکی در بازار عمده فروشان بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان است، گفت: گرانی چادر مشکی در بازار کاذب است.

فیلم: پاسخ فریبا نادری به اتهام ریاکاری در سفرش با چادر به کربلا
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

ویدئویی از پاسخ هوشمندانه خانم بازیگر به سوال غرض ورزانه خبرنگاری که به او گفت برای ریاکاری با چادر به کربلا رفته است، را مشاهده می‌کنید.

چرا قیمت چادر مشکی سر به فلک کشید؟
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲

در حالی ۹۰درصد بازار چادر مشکی کشور دست واردکنندگان است که قیمت چادر مشکی وارداتی به ارقام میلیونی رسیده و مردم قدرت خرید آن را ندارند. واردکنندگان چادر مشکی هم درباره نحوه واردات و قیمت‌گذاری چادر به کسی پاسخگو نیستند.

قیمت چادر مشکی ۸ برابر مانتوی جلوباز است!
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

مشاور انجمن نساجی اصفهان گفت: در حالیکه قیمت یک مانتو جلو باز ۱۵۰ هزار تومان است، اما یک خانم برای چادر مشکی باید بین ۵۰۰ تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به عنوان یک کالای فرهنگی هزینه کند.

فروش چادر مشکی وارداتی با کم فروشی انجام می‌شود
۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

دانایی هوشیار گفت: فروش چادر مشکی وارداتی با کم فروشی انجام می‌شود.

ارز دولتی به کلاه‌گیس تعلق می‌گیرد؛ به چادر نه!
۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹

بنیانگذار طرح بینش مطهر با گلایه از کم‌کاری نهادهای مختلف در اجرایی شدن قانون حجاب گفت: در جمهوری اسلامی حتی به ورود کلاه گیس و غذای سگ و گربه ارز دولتی تعلق می‌گیرد، اما چادر با ارز آزاد وارد می‌شود.

تعطیلی دو کارخانه تولید پارچه چادر مشکی
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

کارخانه کرپ‌ناز کرمانشاه نیز که مالکیت آن در دست بانک ملت بود، در سال ۸۸ یک بار با تعطیلی مواجه شد. افت تولید این کارخانه به یک‌چهارم ظرفیت اسمی خود و عدم امکان نوسازی کرپ‌ناز برای مسئولان بانک ملت موجب شد تا طی قراردادی، این کارخانه به بخش خصوصی واگذار شود.

مافیای واردات چادر مشکی نفس تولید را گرفته است
۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

افزایش نرخ ارز و عدم ثبات آن، طی یک سال اخیر، بر وخامت اوضاع تامین مواد اولیه تولید پارچه چادر مشکی افزوده است. هرچند به گفته فعالان این صنعت افزایش هزینه‌های منابع انرژی، مالیات بر ارزش افزوده و اعطای وام‌های پربهره و نبود دانش و فناوری به روز و موانع دیگر باعث شده است که سهم بازار کشور از تولیدات داخلی روزبه‌روز کمتر شود.

هزینه سنگین چادری بودن
۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

بسیاری از تولیدکنندگان با وجود گران‌شدن پارچه، سعی می‌کنند قیمت محصولات‌شان را تثبیت کنند؛ اما این امر به‌سختی امکان‌پذیر است؛ چراکه قیمت پارچه نیز جهشی خیره‌کننده داشته است. تولیدکنندگان از مسوولان انتقاد می‌کنند که چرا از اختصاص ارز و محصولات غفلت و گاهی در تأمین محصولات حجاب کوتاهی می‌کنند.