داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هولوکاست
پادکست تارکد: هولوکاست ارومیه
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

روایتی از نقش آمریکا در قتل ۱۰۳ سال پیش مردم ارومیه

ابهامات قتل مشکوک کاریکاتوریست ایرانی در سوئیس!
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹

از فوت مشکوک بهنام بهرامی که بارها مورد خشم گروهک منافقین قرار گرفته بود و همچنین در رسانه های وابسته به صهیونیست ها «کاریکاتوریست ضد یهود» نام گرفته بود شش ماه می گذرد و وزارت امور خارجه برای اولین بار بعد از شش ماه نسبت به اتفاق مشکوک آن هم بعد از رسانه ای شدن این خبر توسط اهالی رسانه واکنش نشان داد.

قدردانی نتانیاهو از خوش خدمتی وزیر خارجه امارات
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه کابینه این رژیم پیام توئیتری وزیر خارجه امارات متحده عربی درباره هلوکاست را نشانه‌ای از تغییر رویکرد جهان عرب در قبال تل‌آویو خواند.

هولوکاست را فاجعه مشترک روسیه و اسرائیل دانست
۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

رئیس‌جمهوری روسیه امروز (پنج‌شنبه) در دیدار با همتای اسرائیلی خود در تل‌آویو هولوکاست را فاجعه مشترک روسیه و اسرائیل خواند. او همچنین در منزل نتانیاهو در قدس با خانواده نخست‌وزیر اسرائیل و مادر اسرائیلی محبوس در روسیه ملاقات داشت.

دوست نزدیک پوتین و نتانیاهو؛ بانی کنفرانس سالگرد هولوکاست!
۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

مجمع جهانی «هولوکاست» در حالی در بیت المقدس آغاز به کار کرد که حضور ۴۰ نفر از سران کشورهای مختلف به ویژه «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه رویداد مهم و موفقیت قابل توجهی برای بنیامین نتانیاهو در شرایط فعلی سیاست داخلی رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود.

بالون‌های آتش‌زای مقاومت دوباره رژیم صهیونیستی را به هم‌ریخت!
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

ده‌ها بادکنک و بادبادک آتش‌زای فلسطینی‌ها که طی چند روز گذشته به سرزمین‌های اشغالی ارسال‌شده‌اند، باعث وحشت و نگرانی اسرائیل برای برهم خوردن امنیت مجمع جهانی هولوکاست شده است.

عکس: عصبانیت پومپئو از توییت انگلیسی رهبر انقلاب درباره روژه گارودی
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴

۲۵ آذر ۱۳۷۷ (۱۶ دسامبر) مصادف با محکومیت «روژه گارودی»، فیلسوف و نویسنده مسلمان فرانسوی است که به جرم انکار هولوکاست در کتاب «اسطوره‌های بنیادین سیاست اسرائیل» در فرانسه دادگاهی شد.

«متولد اورشلیم»؛ ساده و عام فهم اما نه کامل
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳

مسئله فلسطین در ایران اجتماعی و مردمی نشده است و تنها به فضای محدود سیاسی بسنده شده است. اجتماعی کردن به معنی آن است که یک پدیده یا مسئله برای فرد یا افراد، از زوایای گوناگون قابل‌درک و فهم شود. نقش داشتن،‌ پذیرش، برداشت صحیح و ... بخشی از اجتماعی کردن است. کاش چنین مستندهایی از طیف‌های مختلف فلسطینیان اعم از آوارگان، اعراب اسرائیلی، ساکنین نوار غزه و ... ساخته شود.