داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بیمه
مهلت ثبت نام وام کرونا تا شهریور تمدید شد
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳

کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، مهلت ثبت نام وام کرونا را برای صاحبان مشاغل بیمه شده تا ۱۵ شهریور و صاحبان مشاغل فاقد بیمه تا پایان شهریور ماه تمدید کرد.

جزئیات ثبت نام کنندگان طرح یارانه دستمزد اعلام شد
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

مطابق آمارها برای طرح یارانه دستمزد حدود ۸ هزار و ۲۸۶ داوطلب ثبت نام کرده است و همچنین ۱هزار و ۴۹۷ نفر از کارفرمایان هم برای این طرح ثبت نام کرده که تعداد جذب شدگان شغل اولی مطابق آمار وزارت کار از زمان آغاز این طرح حدود ۷هزار و ۳ نفر است.

بیمه بیکاری فروردین مربوط به کرونا واریز شد
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی از واریز مقرری بیمه بیکاری ناشی از ویروس کرونا در فروردین خبر داد و گفت: طی چند روز آینده به حساب ۱۰۷ نفر از بیمه‌شدگان بیکار ناشی از ویروس کرونا واریز می‌شود.

۷۰۳ هزار و ۴۳۰ نفر مشمول دریافت بیمه بیکاری شده اند
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تعداد افرادی که تا به امروز در سامانه درخواست بیمه بیکاری وارد و ثبت نام کرده اند ۸۴۰ هزار و ۹۴۴ نفر است که از این تعداد ۷۰۳ هزار و ۴۳۰ نفر مشمول دریافت بیمه بیکاری شده اند.

استعلام سابقه بیمه + لیست سابقه بیمه سال 99
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹

برخی تصور می کنند روش استعلام سابقه بیمه سال 99 با دیگر سال ها متفاوت است. این در حالی است که تفاوتی در این امر وجود ندارد و همچنان پیش نیاز استعلام سابقه بیمه سال 99 در سایت تامین اجتماعی، ثبت نام در این سایت است. بنابراین اگر می خواهید از سابقه بیمه ای خود استعلام بگیرید، باید در سایت تامین اجتماعی ثبت نام کنید. اگر در سال گذشته در سایت تامین اجتماعی ثبت نام کرده اید، هم اکنون برای استعلام سابقه بیمه سال 99 دیگر نیاز به ثبت نام مجدد ندارید. البته شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن کارپرداز

چه کسانی بیمه بیکاری دریافت می‌کنند؟
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

در حالی سازمان برنامه و بودجه از واریز بیمه بیکاری اسفندماه ۱۰۳ هزار نفر خبر داد که مدیرکل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی اعلام کرد، مقرری بیمه بیکاری فروردین ماه از هفته آینده پرداخت می شود.

جزئیات پرداخت بیمه بیکاری اعلام شد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی اطلاعیه‌ای جزئیات پرداخت بیمه بیکاری به مشمولان را تشریح کرد.

تایید ۶۸۸ هزار درخواست برای دریافت بیمه بیکاری
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار گفت: حدود ۸۲۰ هزار و ۹۳۰ نفر تاکنون در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کرده و حدود ۶۸۷ هزار و ۹۱۱ نفر مشمول بیمه بیکاری شده اند.

درس‌های شگفت انگیز کرونا برای صنعت بیمه کشور
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶

یکی از بهترین راهکارها برای مقابله با اثرات منفی شیوع ویروس کرونا بر صنعت بیمه، راه‌اندازی و ارتقای فروش الکترونیکی و دیجیتالی بیمه نامه ها است.

فیلم: مبتلایان به کرونا تحت پوشش بیمه هستند
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲

بخشی از صحبت های دکتر نمکی وزیر بهداشت در نشست با مدیران سازمان بهداشت سلامت