داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بی-حجابی
زن، زیر قیچی تاریخکاتورها
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸

ما اگر به دنبال حل بحران ها در حوزه زنان هستیم بایستی دست به کار شویم و برای زنان امروزمان با استفاده از همین تاریخ هویت سازی کنیم. کاری که غرب سال هاست در حوزه زن و خانواده دارد انجام می دهد.

چهارشنبه سفید کامل ریشه‌کن شد
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اقدامات خوب پلیس در حوزه عفاف و حجاب از شناسایی و انهدام گروه‌های هشت مارس، چهارشنبه سفید و نه به حجاب اجباری خبر داد.

بی‌حجابی یکی از ناهنجاری‌های موجود در جامعه
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به این سوال که دستگاه‌های مختلفی در اجرای قانون عفاف و حجاب مسئولیت دارند، آیا قوه قضاییه به کم کاری برخی از دستگاه‌ها در اجرای این قانون ورود پیدا می‌کند یا خیر؟، در جمع خبرنگاران گفت: یکی از ناهنجاری‌های موجود در جامعه بی حجابی و معضلات ناشی از آن است و دشمن از آن سوء استفاده می‌کند، لذا به تمام مردم توصیه می‌کنیم که خودشان مسائل را رعایت کنند و آلت دست دشمن قرار نگیرند.

خط و نشان پلیس برای سلبریتی‌های بدحجاب در فضای مجازی
۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵

رئیس پلیس فتا پایتخت به انتشار تصاویر سلبریتی‌های خانم با پوشش نامناسب در فضای مجازی واکنش نشان داد.

خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن، جرم است
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

سردار اشتری گفت: بار‌ها اعلام کرده‌ایم، خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن، جرم محسوب می‌شود.

نقش سفارتخانه ها در ترویج بدحجابی
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰

یک عضو کمیسیون شوراها گفت: هیچ‌جای دنیا اینطور نیست که درب سفارت‌خانه کشورها باز شود و فرهنگ یک کشور آن هم به این صورت بی‌مهابا و با نهایت گستاخی در آن سفارت مورد تهاجم انجام بگیرد. سفارت‌خانه‌های مختلف به خصوص انگلستان و بعضا فرانسه هنرمندان ما را دعوت می‌کنند و بعضا برای نمایندگان مجلسی که جزو گروه دوستی هستند میزی می‌چینند که طبیعتا در آن مشروب وجود دارد.