داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اکرم-الکعبی
اکرم الکعبی: آمریکا در حال دست ‌و پا زدن برای فرار از خفگی است
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰

دبیرکل جنبش مقاومت «نجباء» عراق با تأکید بر اینکه داد و فریاد دشمنان ناشی از پیروزی مقاومت است، تهدیدهای اخیر وزیر خارجه آمریکا را به دست ‌و پا زدن فردی در حال خفگی تشبیه کرد.

خون‌خواه قاسم سلیمانی از نظر اندیشکده‌ آمریکایی کیست؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸

اندیشکده آمریکایی CEP با ایجاد پروفایلی برای دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی النُجَباء، نوشت که وی آمریکا را دشمن شماره یک و روی دیگر سکه داعش می‌داند و خون‌خواه سردار شهید سلیمانی است.

اکرم الکعبی به حوادث اخیر عراق واکنش نشان داد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی «نجباء» عراق به حوادث اخیر این کشور واکنش نشان داد.

حمایت العامری و الکعبی از تظاهرات میلیونی ضد حضور آمریکا
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰

پس از آنکه رهبر جریان صدر عراق خواستار برگزاری تظاهرات میلیونی ضد حضور نظامی آمریکا در عراق شد، رئیس ائتلاف فتح و نیز دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی النجباء از آن حمایت کردند.

آغاز موج دوم ترورهای سیاسی در عراق
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳

با توجه به تبلیغات ضد ایرانی و عربگرایی هواداران وی در عراق، چنانچه عوامل استکبار بتوانند او را در قم ترور کنند؛ در عراق فضاسازی سنگینی علیه ایران اسلامی ایجاد خواهد شد! با این حال از نظر عملیاتی به نظر می‌رسد ترور وی در قم برای آمریکا و عوامل استکبار کار بسیار مشکل و تقریبا غیرممکنی باشد.

الکعبی: انتقام خون حاج‌قاسم را می‌گیریم
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

شیخ اکرم الکعبی با حضور در منزل سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه جبهه مقاومت به زودی انتقامی سخت از عاملان این اقدام تروریستی می‌گیرد، به دختر وی قول داد که عراق دیگر برای آمریکایی‌ها، مزدوران و دوستداران آن‌ها امن نخواهد بود.

دبیرکل نُجَباء: خاورمیانه قلمرو مقاومت و پایتخت آن ایران است
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء ضمن درخواست از نظامیان تروریست آمریکا برای خروج از عراق تاکید کرد خاورمیانه قلمرو امپراتوری مقاومت و پایتخت آن ایران است.

آمریکا عامل تضعیف سیستم پدافند هوایی عراق است
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶

«شیخ اکرم الکعبی» دبیرکل نُجَباء، آمریکا را عامل تضعیف سیستم پدافند هوایی عراق معرفی کرد.