داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شورای-سیاست-گذاری-اصلاح-طلبان
ما اصلاح‌طلبان کاری جز «رقیب‌هراسی» بلد نیستیم
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان معتقد است این طیف جز رقیب‌هراسی و تکرار مکررات؛‌ کار دیگری بلد نیست و از عهده ارائه راهبرد و برنامه برنمی‌آید.

ماجرای بازی «اصلاحات،بدون خاتمی»
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

فعال اصلاح طلب گفت: صریح بگویم، امروز «تغییر» شورای عالی اصلاح طلبان در «تعطیلی» آن است.

اصلاح‌طلبان جامعه را ناامید کردند
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴

دبیرکل حزب کارگزاران گفت: مجموعه دولت، مجلس، شورای شهر و همه مجموعه نیروهای اصلاح‌طلب و معتدل کاری کردند که مردم ناامید شدند.

اصلاح طلبان در انتخابات؛ دست‌ پر یا خالی؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳

نهایتا اصلاح طلبان باتوجه به سابقه ضعیف خود در مجلس دهم و عملکرد دولت محبوب و متبوعشان در هفت سال گذشته باید بگویند برنامه و ایده حکمرانی آنها برای مجلس چیست؟ آیا فرصت کافی برای پیاده سازی افکار و برنامه های خود نداشته اند؟ آیا طرح و گفتمان جدیدی برای حل مشکلات مردم و کشور دارند؟

شعارهای انتخاباتی از مجلس اول تا امروز
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

هنوز خبری از شعارهای انتخاباتی اصلاح طلبان، جبهه پایداری بطور رسمی منتشر نشده است. اما شورای ائتلاف نیروهای انقلاب(شانا) که همان جمعی از احزاب اصولگرا هستند با شعار « ایران سربلند» وارد عرصه انتخابات شده و همچنین طیف جدیدی از جوانان عدالتخواه نیز با شعار «مجلس عدالتخواه» وارد کارزار انتخاباتی یازدهم شده اند.

احزاب اصلاح طلب لیست انتخاباتی خواهند داد/ لیست هنوز نهایی نشده است
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵

تعداد از احزاب اصلاح طلب مشغول رایزنی هستند تا لیستی را ارائه کنند اما هنوز نهایی نشده است.

خطر مجلسی سیاسی در خلاء ایده حکمرانی
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

آنچه در میان جریانات سیاسی حاضر در عرصه انتخابات اعم از اصولگرایان، اصلاح طلبان و عدالتخواهان مشترک است «فقر ایده حکمرانی» است. جریانات مختلف سیاسی صرفا با گفتمان سلبی و دعواهای سیاسی سعی دارند رقیب را از عرصه خارج کنند در حالی که معلوم نیست ایده آنها برای مدیریت مجلس و آینده این نهاد قانونگذار چیست.

جامعه هزینه‌های دولت را پای اصلاح طلبان می‌نویسد
۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

اصلاح طلبان مایلند این پیام را به جامعه انتقال دهند که آنها در اشتباهات دولت شریک نیستند ولی این پیام احتمالا از سوی افکار عمومی دریافت نخواهد شد و جامعه هزینه های دولت را پای اصلاح طلبان هم خواهد نوشت

چهار ضلعی انتخابات مجلس یازدهم
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

جدای از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در شرایطی هستیم که با پایان یافتن ثبت نام کاندیدهای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی جبهه بندی ها و لیست های انتخاباتی در حال شکل گیری و نمایان شدن هستند. تا به امروز جدای از دسته بندی های جزئی و فرعی در جریانات سیاسی شاهد چهار جبهه سیاسی خواهیم بود

کارگزاران و اصلاح طلبان؛ در مسیر جدایی؟
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

کارگزارانی‌ها در انتقاد‌هایی از جبهه اصلاحات و رد رهبری خاتمی یا قصد خروج از این جبهه را دارند یا می‌خواهند سهم و آزادی عمل بیشتری در بین اصلاحات کسب کنند.