داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جریمه
جریمه بیرون انداختن ماسک از خودرو چقدر است؟
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت: بیرون انداختن ماسک و دستکش از پنجره خودرو دقیقا همانند پرت کردن زباله است که قانونگذار برای این تخلف جریمه 30 هزار تومانی تعیین کرده است.

رانندگان تاکسی فاقد ماسک جریمه می‌شوند
۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱

معاون نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اعمال ثبت تخلف برای رانندگان بدون ماسک و افرادی که فاصله اجتماعی را رعایت نمی کنند، خبر داد.

فدراسیون فوتبال زیر بار تعهدات غیرقانونی رفته است
۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: فدراسیون فوتبال زیربار تعهدات غیرقانونی از جمله پرداخت ۷ میلیارد تومان مالیات قرارداد ویلموتس رفته است.

فیلم: جزئیات جریمه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

جزئیات جریمه و مجازات افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند.

جریمه متقلبان کنکور چیست؟
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

این روزها ابهاماتی درباره احتمال اینکه داوطلبی فرد دیگری را به جای خود به کنکور بفرستد، مطرح شده، که این موضوع را پیگیری کرده ایم.

افراد فاقد ماسک جریمه می‌شوند
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: جامعه پزشکی با برنامه دولت برای جریمه افرادی که ماسک نمی‌زنند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند موافق است و کمیته انتظامی ستاد ملی کرونا و شورای امنیت ملی در حال تدوین دستورالعمل اجرایی این اقدام است.

وزیر بهداشت: رویکرد جدیدمان، جریمه کردن است
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵

وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم پرهیز از عادی انگاری ها در شرایط کرونا و اهمیت اعتلای رفتار بهداشتی مردم در این دوران، گفت: در کنار خواهش‌های مستمر، رویکرد جدیدمان فشار و جریمه است و اگر کسی حریم شکند و پروتکل‌ها و شیوه نامه ها را شکست، باید برخورد سنگین کرد.

توئیتر در انتظار جریمه
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹

طبق اسناد شکایت نامه کمیسیون فدرال تجارت آمریکا از توئیتر، این شبکه اجتماعی برای سوءاستفاده از اطلاعات کاربران احتمالا باید ۲۵۰ میلیون دلار جریمه پرداخت کند.

موافقت مشروط وزارت بهداشت با جریمه مالی افراد فاقد ماسک
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹

معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه این وزارتخانه با اخذ جریمه از افرادی که ماسک نمی زنند، موافق است، گفت: البته حتما باید افرادی که برای تهیه ماسک محدودیت مالی دارند، از قاعده اخذ جریمه مستثنی شوند.

تهرانی‌های بدون ماسک بر اساس کد ملی جریمه‌می‌شوند؟
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: در صورت تصویب پلمب یک ماهه مغازه کسبه بدون ماسک و جریمه شهروندان متخلف بر اساس کد ملی شیوع این بیماری کاهش می‌یابد.