داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جریمه
پلیس: خودروهای غیربومی تهران دو هفته تحمل کنند
۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷

رئیس پلیس تهران وضعیت تردد خودروهای غیربومی که سالها در تهران ساکن هستند و تردد دارند را در تعطیلات دو هفته ای پایتخت تشریح کرد.

جریمه ناقضان قرنطینه چطور به دست‌شان می‌رسد؟
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

میزان نوشت: رئیس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: جریمه ناقضان قرنطینه برای مبتلایان کرونا ۲۰۰ هزار تومان است که بر روی قبض تلفن همراه، تلفن ثابت و یا به عنوان جریمه خودروی آن‌ها اعمال و از طریق پیامک نیز به خاطیان اعلام خواهد شد.

۳۵ واحد صنفی ۳۰۰ هزارتومان جریمه شدند
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰

با تلاش مأموران نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی از ۴ هزار و ۴۲۱ واحد صنفی در نقاط مختلف شهر تهران بازدید و ۷ واحد صنفی متخلف با دستور قضائی، پلمب شدند.

تشریح جزئیات ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در شهرها
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا جزئیات ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در شهرها را تشریح کرد.

جرایم وصولی رانندگی به کجا می‌رود؟
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶

مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با انتقاد از عدم پرداخت سهم شهرداری از محل جرایم رانندگی گفت: مشخص نیست جرایم وصولی رانندگی به کجا می‌رود.

مهلت بخشودگی جرایم بیمه ای موتورسیکلت‌ها تمدید شد
۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: مالکان موتور سیکلت‌های بدون بیمه، تا آخرسال فرصت دارند، از قانون بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم بیمه ای، استفاده کنند.

جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای ۱۷ هزار خودرو
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با توجه به محدودیتهای کرونایی سفرها در استان‌های هدف در مجموع ۳۶.۸ درصد کاهش تردد داشتیم و در تردد خودروهای شخصی ۳۸.۳ درصد کاهش تردد داشتیم.

عایدی وزارت بهداشت از محل جریمه‌های کرونا چقدر است؟
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به این که وزارت بهداشت به دنبال جریمه و برخورد با مردم نبوده است توضیح داد: هدف نهایی در این زمینه، رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی و استفاده حداکثری از ماسک است.

چند خودرو جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شدند؟
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از اعمال قانون ۵۰۰ هزار تومانی حدود ۱۸ هزار خودرو در طرح محدودیت تردد از/به ۲۵ استان کشور خبر داد.

آیا محدودیت‌های کرونایی جواب داد؟
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

طبق آخرین آمارها از روز ۱۲ آبان ماه با اعمال محدودیت‌ها بر اساس اطلاعات ارایه شده از سوی دستگاه‌های کنترل کننده ترددها کاهش چشمگیری داشته است و جاده‌ها خلوت شده اند.