داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار امنیت-اطلاعات
اطلاعات ۴۲ میلیون ایرانی تلگرام افشا شد
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴

اطلاعات ۴۲ میلیون کاربر ایرانی تلگرام لو رفت.. این اطلاعات اکنون در سطح اینترنت با ۵۰۰ دلار فروخته می‌شود.

بررسی جدیدترین توطئه‌های اطلاعاتی عربستان در یمن
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

ائتلاف متجاوز عربستان ضد یمن از آغاز تجاوزات خود در این کشور اهداف و طمع‌ورزی های مختلفی در یمن داشت که برای تحقق آنها در سه خط موازی عمل می‌کرد.

محدودیت های وزارت اطلاعات علیه «ایران اینترنشنال»
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

در پی رصدهای اطلاعاتی و امنیتی با توجه به ماهیت تروریستی، براندازانه و تجزیه طلبانه شبکه سعودی-صهیونیستی ایران اینترنشنال، محدودیت‌های قضایی و حقوقی در مورد اموال عناصر موثر و کلیدی این شبکه اعمال شده است.

هکرهای چینی بدافزار سارق پیامک تولید کردند
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

محققان امنیتی از طراحی نوعی بدافزار تازه توسط هکرهای چینی خبر داده اند که قادر به سرقت محتوای پیامک ها از طریق شبکه های اپراتورهای تلفن همراه است.

اپل رصد اطلاعات کاربران را از سر می گیرد
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

اپل اعلام کرده پس از آخرین آپدیت نرم افزاری خود نیروهای انسانی دوباره فرایند رصد و بررسی کلیپ های صوتی کاربران در دستیار هوشمند خود را از سر می گیرند.

مروری بر بزرگترین دزدی های غولهای فناوری
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

سوءاستفاده از کاربران و سرقت های متعدد اطلاعات با اهداف گوناگون توسط غولهای بزرگ فناوری در ماه های اخیر رکورد زد تا جایی که برخی از شرکتها نماد بی اعتمادی کاربران شدند.

ارزش سهام فیس بوک کاهش یافت
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

پس از آنکه اعلام شد ۴۷ دادستان ایالتی در آمریکا، درباره عملکرد فیس بوک در حوزه آنتی تراست تحقیقاتی انجام می دهند، ارزش سهام این شرکت کاهش یافت.

اپل اطلاعات کاربران را به یک شرکت چینی می فرستد
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

کاربران اپل متوجه شده اند برخی اطلاعات مرورگرهای سافاری برای جلوگیری از حملات فیشینگ به شرکت چینی تنسنت فرستاده می شود و کارشناسان نگران سواستفاده از اطلاعات کاربران هستند.

تحقیقات آنتی تراست دادستان ایالتی آمریکا از گوگل و فیس بوک
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

دو گروه از دادستان های ایالتی در آمریکا قصد دارند تحقیقات آنتی تراست درباره شرکت های بزرگ فناوری از جمله فیس بوک و گوگل انجام دهند.

شبکه ملی اطلاعات به کجا رسید؟
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

معاون وزیر ارتباطات با تاکید براینکه بستر امنیتی شبکه ملی اطلاعات فراهم است، گفت: هم اکنون بیش از ۴۰ درصد پهنای باند اینترنت برای اتصال به سایتها و سرویس های داخل کشور ، مصرف می شود.