داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ارز
جهانگیری: ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد کشور بازگردد
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱

معاون اول رئیس جمهور گفت: در دوران کرونا نیز به رغم رشد منفی بسیاری از کشورهای دنیا، در حوزه صنعت کشور رشد دو و نیم درصدی را شاهد بودیم.

تامین ارز در اولویت اقدامات بانک مرکزی باشد
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴

رئیس‌جمهور گفت: تامین ارز مورد نیاز سال ۹۹ و ذخیره‌سازی استراتژیک مصوب کماکان باید در اولویت اقدامات بانک مرکزی باشد.

تولید ۱۹ میلیون حلقه لاستیک سبک در کشور
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

معاون دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت با اشاره به تولید ۱۹ میلیون حلقه لاستیک سبک در کشور گفت: سه و نیم میلیون حلقه لاستیک سنگین مصرف داریم که ۷۸۰ هزار حلقه در داخل تولید و مابقی وارد می‌شود.

قالیباف: مهمترین دغدغه سران قوا، حل مشکلات مردم است
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه بتوان در حوزه بازار ارز و مخصوصاً بورس و هدایت نقدینگی و سر و سامان دادن به بازار کالا حرکت های خوبی انجام داد، گفت: مهمترین دغدغه همه ما در سران قوا توجه به حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف است.

ممنوعیت صادرات محصولات بهداشتی رفع شد
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸

گمرک ایران اعلام کرده است که ممنوعیت صادرات محصولات شوینده، صابون و آب ژاول تا پایان آذرماه طبق تعرفه‌ها برداشته شده است.

وزارت صمت با سرپرست دردی از تولید دوا نمی‌کند
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰

رئیس خانه صنعت و معدن با بیان اینکه در شرایط فعلی کار برای تولیدکننده بسیار سخت شده است، گفت: متاسفانه شش ماه از سال گذشته ولی نه گشایشی در حوزه بانکی اتفاق افتاده و نه در سایر حوزه‌ها از جمله تامین مواد اولیه حمایت لازم از تولیدکننده صورت می گیرد.

نیم میلیارد یورو هدیه ناقابل دولت به ۴ درصدی‌ها!
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹

علی‌رغم توصیه‌های مکرر رهبری مبنی بر عدم واردات کالاهای لوکس و برخلاف تصمیم اولیه دولت، واردات گوشی‌های گرانقیمت ادامه دارد و سالانه بیش از نیم میلیارد یورو از منابع ارزی را می‌بلعد.

دو و نیم میلیارد دلار ارز به کشور بازگشت
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹

همتی گفت: تاکنون دو و نیم میلیارد دلار ارز صادرات در فرصت تعیین شده به کشور بازگردانده شده است.

فهرست دریافت کنندگان ارز نیمایی و دولتی منتشر شد
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸

بانک مرکزی فهرست دریافت‌کنندگان ارز دولتی و نیمایی طی بازه زمانی ۲۱ فروردین ماه ۹۷ تا تاریخ ۱۴ مرداد ماه ۹۹ را منتشر کرد.

۲۵۰۰ کارت بازرگانی تعلیق شدند
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد: سیاست ما معطوف بر تشویق است تا تنبیه، اما نظر وزارت صمت که ما اعلام کردیم این است که تا پایان شهریورماه کارت‌های بازرگانی واحدهای تولیدی صادراتی تعلیق و ابطال نخواهد شد.