داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار میوه
قیمت موز مرز ۲۰ هزارتومان را رد کرد
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه وسبزی از افزایش قیمت موز به بیش از ۲۰ هزارتومان خبر داد و با اشاره به افت شدید قیمت پیاز در مزارع گفت:دربخش کشاورزی،برنامه ریزی بلندمدت برای تولید انجام نمی‌شود.

قیمت مرغ تازه در میادین به زیر ۱۰ هزار تومان رسید
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

مرغ تازه در میادین میوه و تره بار به پایین‌ترین قیمت خود در ۱۶ ماه گذشته یعنی از آذر ۹۷ تا به امروز رسید.

چند نکته برای شست‌وشوی میوه و سبزی در پی شیوع کرونا
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

از آنجایی که ویروس کرونا دارای ابعاد ساختاری بزرگ تری نسبت به سایر ویروس‌ها است، ماندگاری بیشتری بر روی سطوح خواهد داشت. از طرفی هم خرید کردن برای رفع نیاز تغذیه روزانه موضوعی اجتناب ناپذیر در روزهای فعلی است؛ در این میان اما خرید میوه و سبزی و دقت در شست‌وشوی آنها اهمیتی دو چندان دارد.

رکود بازار میوه در آستانه شب عید
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

بازار میوه طی روزهای اخیر تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته و فعالان صنعت نگران عدم وجود تقاضای کافی و زیان باغداران در شب عید هستند.

افزایش ساعت کار میادین میوه و تره بار در دهه آخر اسفند
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

۲۴۵ میدان و بازارهای میوه و تره‌بار تهران از روز سه‌شنبه ۲۰ اسفند سال جاری تا پنج‌شنبه ۲۲ اسفند از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۷ عصر یکسره باز و آماده ارائه خدمات هستند.

فریز کردن نان، کرونا را از بین نمی‌برد
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

استاد ویروس‌شناسی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس گفت: نگهداری نان در فریزر نه تنها منجر به از بین رفتن ویروس کرونا نمی‌شود، بلکه به پایداری احتمالی آن می انجامد.

برای پیشگیری از کرونا چه بخوریم؟
۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲

رئیس انجمن تغذیه ایران گفت: مردم با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت وسواسی و تهاجمی به دنبال مکمل‌ها نباشند و از یک رژیم غذایی متنوعی که شامل همه گروه‌های غذایی است پیروی کنند.

میوه و ملزومات شب عید مردم آماده است
۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: میوه و ملزوماتی شب عید مورد نیاز مردم از مدت‌ها قبل خرید شده و اکنون در انبار‌های ما برای توزیع آماده است.

۷۰۰۰ تن میوه شب عید آماده توزیع است
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

از اول اسفند ماه طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۹ آغاز خواهد شد و تا ۱۵ فروردین سال آینده به صورت مستمر ادامه خواهد داشت. براساس این طرح، تمام مبادی تامین و نگهداری کالا و شبکه‌های توزیع مورد بازرسی قرار خواهند گرفت تا از هرگونه احتکار و تجمع کالا جلوگیری شود.

کاهش قیمت پیاز در راه است
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران گفت: با عرضه پیاز نو ظرف ۲۰ روز آینده پیش بینی می‌شود بازار به تعادل برسد.