داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
غفاری: دانشجویان باید قوانین عفاف و حجاب در دانشگاه‌ها را رعایت کنند
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱

معاون فرهنگی وزیر علوم با اشاره به ابلاغ بخشنامه عفاف و حجاب گفت: دانشجویان ملزم به رعایت این قوانین در دانشگاه‌ها هستند و عدم رعایت آن محدودیت‌هایی را برای آن‌ها به همراه خواهند داشت.

مرجع بحث درباره لوایح مرتبط با FATF، دانشگاه و جامعه حقوقی است
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱

رئیس قوه قضاییه با تاکید ارتقای آگاهی‌های حقوقی جامعه و تقویت قدرت تحلیل، دانشگاه و جامعه حقوقی را مراجع شایسته اظهارنظر و بحث درباره مسائل حقوقی مهم از جمله لوایح مرتبط با FATF دانست.

خشم کاربران شبکه‌های اجتماعی از بازداشت زن محجبه در فرانسه
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱

بازداشت یک زن محبه در فرانسه، با موجی گسترده ای از انتقادات کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شد.

زنان سعودی با پوشش غربی به خیابان می‌روند
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، سال گذشته در مصاحبه ای با شبکه سی بی سی آمریکا، گفته بود که این لباس اجباری نیست و هیچ حکمی در این باره صادر نشده است. وی گفته بود شماری از خانم‌ها «عبایه» را در خانه به سر نکرده و یا آن را با لباس‌های رنگی جایگزین می‌کنند.

چهارشنبه سفید کامل ریشه‌کن شد
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اقدامات خوب پلیس در حوزه عفاف و حجاب از شناسایی و انهدام گروه‌های هشت مارس، چهارشنبه سفید و نه به حجاب اجباری خبر داد.

پناهیان: باید یک «نهضت رفع سوءتفاهم» راه بیندازیم
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹

مبنای از بین رفتن دوقطبی کاذب «اصلاح‌طلب-اصولگرا»، در اصلاح ادبیات دینی و انقلابی است. تا وقتی ادبیات دینی ما سوءتفاهم‌برانگیز باشد و دین را این‌طور معرفی نکنیم که «دین چیزی غیر از واقع‌گرایی نیست»، دعوای اصلاح‌طلب-اصولگرا وجود خواهد داشت. دین و انقلاب یعنی واقع‌بینی و عقلانیت؛ مگر کسی سر اصل «عقلانیت» دعوا دارد؟! دین و انقلاب، پیامش همین است.

فیلم: مخالفت خانم‌ها با کمپین «نه به کلاه ایمنی اجباری»
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲

از خانما پرسیدیم به کمپین نه به کلاه ایمنی اجباری می‌پیوندید؟ جوابا غافلگیرکننده بود

اطلاعیه دفتر رئیس‌جمهور در خصوص حضور مهمانانی با پوشش نامناسب
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷

در پی انعکاس برخی مطالب رسانه‌ای در خصوص پوشش نامناسب و حاشیه‌ساز تعدادی از حاضران در همایش «ارائه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در توسعه زیرساخت‌های روستایی»، روابط عمومی ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه‌ای، توضیحاتی ارائه کرد.

عقد آریایی قانونی نیست
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

علی مظفری رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق درباره گسترش دفاتر ازدواج و طلاق‌های غیررسمی و با نما‌های شبیه به کلیسا در برخی شهرها اظهار کرد: دریافت مجوز دفاتر ازدواج و طلاق محدودیت‌ها و معذوریت‌های قانونی دارد، به همین دلیل اخیرا شاهد هستیم افرادی اقدام به تاسیس دفاتر غیر قانونی ازدواج و طلاق با عنوان «دفتر ازداوج شیک» کرده اند که هیچ مجوز قانونی ندارد.

حجاب و عفاف گفتمان آینده جهان خواهد بود
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

رئیس بسیج جامعه زنان با اشاره به شکل‌گیری جنبش‌های عفیفانه در جهان گفت: برخلاف تلاش‌های دشمنان اسلام، حجاب و عفاف گفتمان آینده جهان خواهد بود.