داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تولید
منابع عظیم اقتصادی و تجاری استان‎ها به سرعت وارد چرخه تولید شود
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸

رئیس قوه قضاییه به همکاران دستگاه قضا در سراسر کشور دستور داد که منابع عظیم اقتصاد استان‌های مختلف را با همکاری مسؤولان اجرایی شناسایی و به سرعت وارد چرخه تولید کنند.

قطع سهمیه پارچه برخی واحدهای تولیدکننده ماسک
۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵

سازمان حمایت اعلام کرد: با توجه بر ضرورت ثبت نام واحدهای تولیدکننده ماسک در سامانه جامع تجارت و عدم تمکین برخی از واحدهای تولیدی، سهمیه مواد اولیه واحدهای خاطی قطع گردید.

تاکید قالیباف بر تشکیل کمیسیون‌های ویژه تولید و خانواده
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به تاکید قالیباف مبنی بر تشکیل کمیسیون ویژه خانواده گفت: نباید از اولویت اصلی یعنی ممانعت از کاهش جمعیت و ورود به سیاهچاله پیری و نزول جمعیت غافل شد.

فیلم: ۲ برابر نیاز کشور مواد پلاستیکی تولید می‌شود، دلیل التهاب بازار چیست؟
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶

علیرضا ترک بیان کرد: صادرات مواد اولیه پلاستیک خام فروشی است، متاسفانه دولت این موضوع را قبول ندارد! نیاز دولت به ارز صادراتی پتروشیمی‌ها جلوی توسعه صنعت پلاستیک را گرفته است.

موانع تولید و سرمایه‌گذاری برطرف گردد
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵

رئیس جمهور تاکید کرد: باید همه موانع اداری، قضائی و سیاسی از سر راه تولید و سرمایه‏ گذاری برداشته شده و با اصلاح رویه‌ها و قوانین راه‌های تسهیل سرمایه‌گذاری فراهم شود.

نشست بررسی مشکلات تولیده‌کننده ورشکسته
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸

معاون قضایی دادستان کل کشور در نشست بررسی مشکلات تولیده‌کننده ورشکسته، گفت: اجازه نخواهیم داد در شرایط موجود هیچ کارخانه‌اى تعطیل و کارگرى بیکار شود و مصمم هستیم با کسانى که تعمداً چوب لاى چرخ تولید بگذارند قاطعانه برخورد کنیم.

پراید همچنان تولد را دوست دارد؟!
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

خط تولید پراید متوقف شده، اما گویا صادرات این خودرو همچنان به کشور‌های همسایه ادامه دارد.

هدایت نقدینگی به سمت تولید نیازمند رفع موانع است
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

جلسه کارگروه رفع موانع جهش تولید صبح امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

روحانی: اهداف بودجه درباره رونق تولید و فقر زدایی تحقق خواهد یافت
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳

رئیس جمهور با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته برای تحقق بودجه سال جاری تلاش شده است که اقدامات واقع‌بینانه نسبت به وضعیت اقتصادی کشور انجام گیرد، گفت: با منابع در نظر گرفته شده، در زمینه تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه تولید، دچار مشکل نخواهیم شد و اهداف بودجه 99 در زمینه رونق تولید و فقر زدایی تحقق خواهد یافت.

گرانی لاستیک ربطی به کاهش تولید ندارد
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴

مصطفی تنها با بیان اینکه مشکل گرانی یا کمبود لاستیک در کشور هیچ ارتباطی به کاهش تولید ندارد، گفت: مشکل اصلی بازار لاستیک در شبکه توزیع است.