داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مافیا
استفاده مافیا از ربات برای ثبت نام خودرو!
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

عضو هیات رئیس کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه متاسفانه «مافیا» از ربات برای ثبت نام خودرو در سایت‌های شرکت‌های خودروساز استفاده می‌کنند گفت: باید نهادهای نظارتی و امنیتی ورود کرده و به این معضل پایان دهند.

فیلم: پشت پرده مافیای چادر مشکی چه کسانی هستند؟
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

نسیم آنلاین: افسانه محرابی ( مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت ) : در یک سال اخیر به صنعت نساجی به عنوان صنعت پیشران و اشتغالزا نگاه شده و برای تولید ۸۰ میلیون مترمربع چادر مشکی، ۸ طرح ۱۰ میلیون مترمربعی پیش‌بینی شده که نیازمند ۱۵۰ میلیون یورو و ۸۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری است. اگر میانگین برای یک قواره چادری سه و نیم متر پارچه مصرف شود مشخص است واردکنندگان چادر با قیمتی که در بازار برای پارچه درجه یک وجود دارد سود ۴۰۰ تا ۵۰۰ درصدی دارند.

درآمد میلیونی مدیران مهد از کودکان دور از چشم والدین
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

زیبایی به عنوان امری طبیعی در دوران کودکی در اوج است و حالا امروزه منبع درآمد بسیاری از سودجویان شده است.

جدول پرکارهای تیتراژ سریال‌ها؛ پایان مافیا؟!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

دهه ۷۰ را می‌توان آغاز ظهور پدیده قطعه موسیقی یا تیتراژخوانی در تلویزیون و سینما دانست. سریال‌های مناسبتی خود را موظف می‌دانستند که حتما یک تیتراژ انتهایی داشته باشند. مجید اخشابی را می‌توان نخستین خواننده جدی تیتراژ سریال‌ها دانست. عبدالجبار کاکایی را هم با اغماض می‌توان نخستین ترانه‌سرای جدی به‌شمار آورد.

مافیای پوشاک زیرذره بین استانداری تهران
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

معاون استاندار تهران با بیان اینکه هر حوزه برای خود یک مافیا دارد، گفت: قاچاق کالا، مواد اولیه و پوشاک مافیای خود را دارند که باید برای این موضوع فکری کرد.

اعتماد را به مدارس دولتی برگردانید!
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

سال تحصیلی جدید در حالی از امروز آغاز می شود که دردهای آموزش و پرورش ما خیلی کهنه و گاه تلخ است.درد هایی که اکنون بی اعتمادی به این نظام آموزشی نیز به آن افزوده شده است.

سردرگمی بزرگان ادب فارسی در خیابان های تهران!
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳

«وزیر بهداشت از مافیای دارو در ناصرخسرو پرده برداشت»؛ این خبری بود که چند روز پیش منتشر شد. شاید ناصرخسرو، شاعر بزرگ قرن پنجم فکرش را هم نمی‌کرد که قرن‌ها بعد خیابانی به نام او، محل مافیا، قاچاق و بازار سیاه دارو باشد و اهالی تهران با شنیدن نامش فوری به یاد قرص، آمپول و... بیفتند.

مافیای فیلترشکن در دست کیست؟
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

وزیر ارتباطات که در صحن علنی مجلس با صدایی گرفته و خش دار با شور و حرارت فراوان درباره فیلترشکن‌ها حرف می‌زد، عده‌ای نوشتند سخنان آتشین وزیر جوان در مجلس.

نخواهیم گذاشت مافیای دارو خللی در زمینه تولید داخلی دارو ایجاد کند
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

وزیر بهداشت اظهار کرد: قطعا اجازه نمی‌دهیم مافیا در زمینه تولید داخلی دارو مشکلی ایجاد کند و نباید هم خیلی روی این جریان حساب باز کنیم.

مافیای واردات چادر مشکی نفس تولید را گرفته است
۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

افزایش نرخ ارز و عدم ثبات آن، طی یک سال اخیر، بر وخامت اوضاع تامین مواد اولیه تولید پارچه چادر مشکی افزوده است. هرچند به گفته فعالان این صنعت افزایش هزینه‌های منابع انرژی، مالیات بر ارزش افزوده و اعطای وام‌های پربهره و نبود دانش و فناوری به روز و موانع دیگر باعث شده است که سهم بازار کشور از تولیدات داخلی روزبه‌روز کمتر شود.