داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کاظم-غریب-آبادی
گریز و کیفیت قابل توجه مواد هسته ای جایگاهی در اسناد آژانس ندارند
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴

نماینده دائم ایران در آژانس در واکنش به اظهارات گروسی گفت: اصطلاحاتی نظیر «گریز» و «کیفیت قابل توجه مواد هسته ای» جایگاهی در اسناد حقوقی آژانس ندارند.

غریب آبادی: عربستان در بحث هسته‌ای مقلد رژیم صهیونیستی است
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳

نماینده دائم ایران نزد دفتر سازمان ملل و سایر سازمان های بین المللی مستقر در وین در نشست شورای حکام گفت: آژانس باید از ریاض بخواهد فوراً موافقتنامه جامع پادمان را به طور کامل اجرا کند.

غریب‌آبادی: سفر گروسی ارتباطی به مکانیسم ماشه ندارد
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

سفیر و ‌نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: سفر مدیر کل آژانس انرژی اتمی ارتباطی با مکانیسم ماشه ندارد.

واکنش غریب‌آبادی به راهزنی هوایی آمریکا
۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: اقدامات جنایتکارانه رژیم آمریکا در تهدید جان مردم عادی از طریق تروریسم اقتصادی تا تروریسم هوایی، تمامی ندارد.

همکاری ایران با چین تصمیمی خردمندانه و به نفع دو کشور است
۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹

سفیر و نماینده ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین نوشت: یکی از نگرانی‌های عمده مخالفان خارجی از تحقق سند راهبردی میان ایران و چین، پیشرفت و توسعه کشورمان در حین تحریم‌هاست.

غریب‌آبادی عنوان کرد: مبارزه جدی ایران با ضبط انواع مواد مخدر و روانگردان
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵

نماینده دائم ایران در دفتر سازمان ملل با اعلام ضبط بیش از ۹۵۰ تن انواع مواد مخدر و روانگردان در سال گذشته توسط ایران گفت: این در حالی است که جمهوری اسلامی تحت تحریم‌های آمریکا قرار داشته و از کمک‌های جامعه بین‌المللی نیز بهره‌ای نبرده است.

تدابیر فوری برای از بین بردن پیامدهای منفی تحریم‌‌ها اتخاذ شود
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴

نماینده دائم ایران در دفتر سازمان ملل در وین بر ضرورت ایجاد یک چارچوب جهت اتخاذ تدابیر فوری برای از بین بردن پیامدهای منفی تحریم‌ها در مسیر مبارزه کشورها با جرم و مواد مخدر تأکید کرد.

غریب‌آبادی: دولت ترامپ ۱۲۹ تحریم علیه ایران وضع کرده است
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶

نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با اشاره به اینکه سیاست آمریکا در عرصه بین‌الملل قرار دادن زانو بر روی گردن دیگران است، گفت که دولت آمریکا در دوران دونالد ترامپ بیش از ۱۲۹ تحریم علیه ایران اعمال کرده است.

گزارش غریب آبادی درباره ۳۳ دسترسی آژانس در سال گذشته
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰

نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در نشست فصلی شورای حکام نسبت به درز و افشای اطلاعات محرمانه از سوی این سازمان و کشورها هشدار داد و گفت: آژانس در سال گذشته ۳۳ دسترسی تکمیلی در ایران انجام داده است.

تأسف غریب‌آبادی از تحریم‌های یک‌جانبه و قطع بودجه سازمان‌های بین‌المللی
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

غریب آبادی در نشست یونیدو و واکنش به همه گیری کرونا، با ابراز تأسف از تحریم های یکجانبه و قطع بودجه سازمان های بین المللی گفت: چنین اقداماتی باید محکوم شوند، چرا که تأثیرات منفی بر بشریت و کل جهان بر جای می گذارند.