داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جایگاه-سوخت
افزایش بنزین‌دزدی در جایگاه‌های سوخت
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی گفت: با افزایش قیمت بنزین، شاهدیم که روزانه تعدادی از متقاضیان سوخت بدون پرداخت از جایگاه خارج می‌شوند که این موضوع مشکلاتی را برای جایگاه‌داران به وجود آورده است.

فیلم: فروش سهمیه سوخت در پمپ بنزین‌ها
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی: در جایگاه های عرضه سوخت تنها با دو روش، بنزین به خودروها عرضه می کنیم.یک روش، سهمیه ای و روش دیگر آزاد است.

جولان کرونا در پمپ بنزین‌های تهران
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶

بالا شهر و پایین شهر ندارد؛ پمپ بنزین‌های تهران جولان ویروس کرونا شده‌اند؛ موضوعی که مسوولان بارها آن را انکار کردند اما بررسی‌های میدانی ایسنا نشان داد که بیش از ۸۰ درصد پمپ بنزین‌های تهران خود را ملزم به رعایت مسائل بهداشتی نمی‌دانند.

کاهش ۶۶ درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹

رییس انجمن شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع فرآورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه جایگاه‌های سوخت به صورت ۲۴ ساعته فعال هستند،‌ گفت: فروش جایگاه‌های سوخت در این مدت کاهشی ۶۶ درصدی داشته است.

تعطیلی پمپ بنزین ها شایعه است
۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با صدور اطلاعیه ای، تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت را شایعه دانست و اعلام کرد: عملیات توزیع سوخت در جایگاهها مطابق معمول و به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز انجام می شود.

کرونا ۴۰ جایگاه سوخت را تعطیل کرده است
۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹

در حال حاضر وضعیت جایگاه های سوخت مطلوب نیست و حداقل ۳۰ تا ۴۰ جایگاه در کشور تعطیل شده اند و ما خواستار حمایت دولت در این شرایط هستیم.

ممنوعیت تبادل اسکناس در پمپ بنزین‌ها
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

فاطمه کاهی با بیان این‌که تبادل اسکناس در جایگاههای سوخت برای پیشگیری از شیوع کرونا ممنوع شده است، اظهار کرد: پرداخت بهای سوخت از طریق کارت بانکی و تجهیزات پرداخت الکترونیکی قابل انجام است.

جایگاه‌های سوخت به مواد ضدعفونی مجهز نیستند
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

در حالی که چند روز پیش مصوبه‌ای در خصوص جلوگیری از شیوع کرونا در جایگاه‌های سوخت ابلاغ شد اما اکنون شاهد هستیم که بسیاری از جایگاه‌های سوخت مجهز به مواد ضدعفونی و دستکش‌های یک بار مصرف نیستند و بعضا در برخی جایگاه‌ها نیز سوخت گیری توسط اپراتورها صورت نمی‌گیرد.

راهکار مقابله با کرونا در جایگاه‌های سوخت
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

با گسترش ویروس کرونا در شهرهای مختلف کشور به منظور جلوگیری از انتشار این ویروس در جایگاه‌های سوخت دستورالعمل جدیدی صادر شده که براساس آن روند سوختگیری باید توسط اپراتورها انجام شود.

فیلم: شایعه وجود آب در بنزین‌ها
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸

پیرزوبخت: به طور مستمر نازل های جایگاه های سوخت بررسی می‌شود.اگر نازل های جایگاه سوخت، عمدا کم فروشی کنند، با آنها برخورد می‌شود. بررسی وجود آب در بنزین بر عهده وزارت نفت است.