داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حقوقدان
اهمیت اعتلای انقلابی حقوقدانان شورای نگهبان
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

در همین مدت کوتاه از تغییر این ۳ تن از ۶ حقوقدان شورای نگهبان، تغییر در عملکرد شورای نگهبان کاملا محسوس است و هم شاهد عملکرد رو به جلو و تقریبا خوبی در باب بررسی صلاحیت‌ها در انتخابات مجلس یازدهم را شاهد بودیم که البته نیازمند تکمیل و ارتقاء است

مخالفت حقوقدانان برجسته با لایحه تجارت
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵

مخالفت برخی حقوقدانان برجسته با لایحه تجارت

گاف‌های حقوقی «ستایش» ادامه دارد
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

سومین فصل سریال ستایش هر شب از شبکه سوم سیم پخش می‌شود. سریال پرحاشیه‌ای که مخاطبان فراوانی دارد. اما فیلم‌نامه این سریال نیز همچون گریم‌ ستایش دارای ایرادات اساسی است.

۳ عضو جدید حقوقدان شورای نگهبان را بهتر بشناسیم
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس، ۳ عضو جدید حقوقدان شورای نگهبان را برای یک دوره ۶ساله انتخاب کردند.

جوانگرایی در معرفی حقوقدان های پیشنهادی جای تقدیر دارد
۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: توجه به جوانگرایی و نیروهای دانشگاهی و همچنین تجربه‌گرایی در معرفی حقوقدانان پیشنهادی به مجلس توسط رئیس قوه قضائیه جای تبریک و تقدیر دارد.

حقوقدان جوان نامزد عضویت در شورای نگهبان کیست؟
۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

هادی طحان نظیف متولد 1361 در دزفول، شهر موشک ها است. او مدرک دکترای حقوق عمومی خود را از دانشگاه تهران گرفته و هم اکنون نیز عضو هیئت علمی دانشگاه است.

پنج کاندیدای حقوقدان شورای نگهبان مشخص شدند + اسامی
۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

پنج کاندیدای حقوقدان شورای نگهبان مشخص شدند.محمد دهقان، علی غلامی، هادی طحان نظیف، محمدحسن صادقی مقدم و یکی از قضات کشور به عنوان گزینه‌های پیشنهادی برای عضویت در شورای نگهبان قرار است به مجلس معرفی شوند.