داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جریان-نفوذ
حضور آشکار عوامل ایرانی اطلاعاتی انگلستان در تجمعات تهران!
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

حضور سفیر انگلیس در تجمعات اخیر جای تعجب نداشت، ولی حضور آشکار عوامل ایرانی اطلاعاتی انگلستان در این تجمعات جای بررسی و تأمل دارد.

چوب انتخاب خود را می‌خوریم
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

حجت‌الاسلام مسعود عالی از روحانیون خوشنام کشور است که پامنبری‌های زیادی به خصوص در میان جوانان دارد. روز گذشته از این روحانی خوش‌لحن و صدا، اظهاراتی رسانه‌ای شد که در تناسب با آنچه سابقا از محتوای سخنرانی‌های او سراغ داشتیم، کمی متفاوت بود. محور گفته‌های اخیر مسعود عالی، مساله گرانی بنزین و حواشی ایجادشده در پیش و پس از آن بود. او در پایان صحبت‌هایش هم گذری به انتخابات پیش روی مجلس و وظیفه خطیر قشر متدین برای حضور باشکوه در این هماورد سیاسی کرد.

اولین همکار داخلی آمدنیوز لو رفت
۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

محمد حسین رستمی فردی است که در اولین اعترافات روح الله زم، مکالماتش با مدیر آمدنیوز پخش شد که به شکل مشمئز کننده ای در حال طلب کردن پول برای اخباری است که برای زم ارسال کرده است. رستمی اما هویت جالبی دارد که مرور آن می تواند بسیار درس آموز باشد.

چرا مخالف تحصیل و زندگی فرزندان مسئولین در خارج از کشور هستیم
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

مسئله مهاجرت فرزندان مقامات به خارج از کشور هرچند طیف‌کم و درصد اندکی از مسئولان را شامل می‌شود، اما از ابعاد و پیامدهای قابل تأملی از جمله دام نفوذ دشمن برخوردار است.

گزارش نیویورک تایمز از ۱۷ جاسوس نفتی CIA در تهران
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴

روزنامه نیویورک تایمز در گزارش اخیر خود واکنش های مقامات آمریکا به اقدام ایران در دستگیری جاسوس‌های وابسته به CIA‌ را غیرمعمول خوانده و ادعا کرده است که این افراد در بخش نفت ایران فعالیت می‌کردند.

دولتی ها نسخه بدون سانسور «گاندو» را ببینند
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

از اعضای محترم هیئت دولت که به سریال نقدهای تندی داشتند می‌خواهم که قسمت‌هایی که پیش از پخش دچار سانسور شد را به طور کامل ببینند و آن وقت دوباره نظر خود را درباره سریال مطرح کنند.

منتظر گاندو۲ باشید
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

تهیه‌کننده سریال «گاندو» گفت: ما استوار، پرقدرت، با توان مضاعف و با توجه به حمایت مردم،‌ انگیزه‌مان برای تولید گاندو ۲ چندین برابر شده است.

دام اطلاعاتی جالب «گاندو» برای جریان نفوذ
۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

مهدی جهان تیغی با بیان اینکه باید فرض کرد در پشت صحنه سریال گاندو یک «آقا محمد» واقعی بوده باشد تا به جامعه درمورد پروژه «نفوذ» بصیرت افزایی کند و جبهه مقابل او امثال حسام الدین آشنا و مسعود بهنود در بی بی سی به آن حمله می کنند در این صورت چه اتفاقی افتاده است؟