داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فتنه۸۸
شب نشینی به جای محاکمه/ ۴ نکته در مورد رفع حصر غیر رسمی مهدی کروبی
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸

در حالی برخی رسانه ها خبر از رفع حصر غیر رسمی مهدی کروبی می دهند که مردم ایران همچنان منتظر محاکمه فتنه افروزان سال ۸۸ هستند.

آمریکای وحشی چرا سال ۷۸ و ۸۸ از آشوب‌افکنی شما حمایت کرد؟!
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷

یک بازداشتی فتنه ۸۸ می‌گوید تصویرسازی اصلاح‌طلبان از آمریکا و موفقیت‌ها و پیشرفت‌های آن دروغ بود.

آیا رهبری به انتخابات ورود جهت‌دار کرده‌اند؟
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

جامعه‌ای که تحول را با انتخاب گزینه‌ای لمس نکند ناگزیر پس از مدتی نسبت به انتخاب خود دچار سرخوردگی می‌شود و ممکن است در میان گزینه‌های پیش روی خود عدم مشارکت را انتخاب کند.

کارگردان همیشه معترضی که بدهی میلیاردی را پس نمی‌دهد!
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

یک کارگردان پرحاشیه و همیشه معترض، حاضر به تسویه بدهی خودش با بنیاد فارابی نیست!

۴ نکته درباب انتخاب ریاست مجلس یازدهم
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵

رئیس مجلس باید در بزنگاه مهمی چون فتنه ۸۸ سابقه مواضع روشن، شفاف و انقلابی باشد. در برابر فساد و تبعیض نه تنها مواضع بلکه عملکرد شفافی در مورد خود و اطرافیانش وجود داشته باشد. در حوزه سیاست خارجه و مسائل تعیین کننده ای چون برجام، لوایح مرتبط با FATF و اساسا عدم اعتماد به کشورهای غربی موضع انقلابی و روشنی داشته باشد.

کرونا هم نتوانست مانع خیانت تحریمی وطن‌فروشان شود
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶

در شرایطی که تحریم‌های آمریکا ممکن است موجب اختلال در روند مبارزه با کرونا شود،‌تعدادی از فعالان فتنه ۸۸ خواستار ادامه تحریم‌ها و فشار بر کشور شدند.

فیلم: ماجرای ارتباط یکی از سران فتنه۸۸ با حجت‌الاسلام قاضی عسگر
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴

نسیم آنلاین: نماینده سابق رهبری در حج و زیارت: ارتباطم انقدر نبود که تاثیرگذار باشم.

دهقان:‌ خط قرمز شورای نگهبان فتنه ۸۸، مسایل اخلاقی و مالی است
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴

دهقان گفت: این خط قرمز شورای نگهبان است و شخصاً نیز معتقدم اگر کسی نسبت به مسائل اخلاقی و مالی گرفتار شده باشد، نباید به او رحم کرد و از اشتباهش صرف‌نظر کرد. نباید اجازه دهیم افراد فاسد در کشور حاکم شوند. روشن است کسانی که می‌خواهند در صدر کشور حاکم شوند، باید هنجارهای آن کشور را قبول داشته باشند.

مکانیسم ماشه چماقی برای مذاکره
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱

اروپایی ها همسو با راهبرد فشارحداکثری آمریکا، مکانیسم ماشه را فعال کرده اند تا به عنوان چماقی بالای سر ایران، جمهوری اسلامی را مجبور به مذاکره مجدد همراه با طرف آمریکایی و دادن امتیازات بیشتری هستند.

چه کسانی گرای تهدید و جنگ به ترامپ می دهند؟
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

هر اتفاق و انشقاقی که منجر شود مجددا تصویر یک ایران ضعیف را به خارج از کشور مخابره کند، آمریکا را برای اقدامات بعدی تحریک و تشجیع می کند و همین گونه است که ترامپ رسما در توییتی به زبان فارسی از مزدوران داخلی خود حمایت رسمی می کند. این عمله های داخلی ترامپ باید بدانند، کار آنها چیزی جز زمینه سازی برای اقدامات بعدی آمریکا در فشار، تحریم، تهدید و جنگ نمی باشد و در تمامی فشارها به مردم ایران شریک ترامپ هستند.