داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سامانه-پدافند-هوایی
جزئیات جدید سانحه هواپیمای اوکراینی اعلام شد
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶

سازمان هواپیمایی کشوری آخرین جزئیات گزارش سانحه سقوط هواپیمای اکراینی در ۱۸ دی ماه ۹۸ و جانباختن ۱۷۶ سرنشین آن را اعلام کرد.

آسمان کشور ۲۴ ساعته رصد می‌شود
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: نیروی پدافند هوایی با پوشش کامل فضای آسمان کشور با هوشیاری به صورت ۲۴ ساعته این فضا را رصد و کنترل می‌کند.

پدافند هوایی صددرصد بومی است
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

فرمانده کل ارتش گفت: پدافند هوایی با تکیه بر جوانان و استفاده از ظرفیت های داخلی، نیاز های خود را تامین می کند و وابستگی به خارج از کشور ندارد.

دادستان نظامی: ۳نفر از متهمان سقوط هواپیما اوکراینی بازداشت هستند
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷

دادستان نظامی استان تهران با تشریح آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سانحه هواپیمایی اوکراینی گفت: تا این لحظه دلیلی بر هک سایبری و الکترونیکی بدست نیامده است و سامانه بدون اخذ اجازه از شبکه، اقدام به شلیک کرده است

جنگنده چینی حریم هوایی تایوان را نقض کرد
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳

وزارت دفاع تایوان مدعی شده که یک فروند جنگنده «جی-10» نیروی هوایی چین روز جمعه حریم هوایی تایوان را در جنوب غربی نقض کرد.

بازدید امیر صباحی‌فرد از پدافند جنوب شرق
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸

امیر صباحی‌فرد گفت: آمادگی کامل نیروی پدافند هوایی باعث شده است که فکر نفوذ به حریم هوایی ایران به ذهن نیروهای فرامنطقه‌ای خطور نکند.

فیلم: عملیاتی شدن دو رادار پیشرفته ارتش
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰

رونمایی و عملیاتی شدن دو سامانه‌ راداری راهبردی: خلیج فارس، رادار بردبلند و راهبردی است که ۸۰۰ کیلومتر برد دارد و رادار مراقب هم از رادارهای دقیق کنترلی سه بعدی با برد ۴۰۰ کیلومتر است.

بیانیه فرماندهی عملیات مشترک عراق درباره حمله به «التاجی»
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

فرماندهی «عملیات مشترک » عراق اعلام کرد، در پی اصابت ۳۳ موشک به پایگاه «التاجی» تعدادی از نیروهای پدافند هوایی زخمی شده‌‌اند و حال آنها وخیم است.

عکس: تصاویر رونمایی از چهار موشک جدید ساخت یمن
۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶

تصاویر رونمایی از چهار موشک جدید ساخت یمن که به تازگی منتشر شده است.

رونمایی یمن از چهار سامانه پدافند هوایی
۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

رئیس شورای عالی سیاسی یمن امروز از چهار سامانه پدافند هوایی جدید که به گفته او «با تجربه صرف یمنی‌ها توسعه داده شده» رونمایی کرد.