داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کارت-بازرگانی
سرقینی: کارت‌های بازرگانی جمع می‌شود
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷

سرپرست وزارت صمت در رابطه با مشکل کارت‌های بازرگانی اظهار داشت: این کارت ها عملا جمع خواهند شد و افراد بر اساس رتبه بندی مشمول برخورداری از کارت بازرگانی خواهند شد.

۲۵۰۰ کارت بازرگانی تعلیق شدند
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد: سیاست ما معطوف بر تشویق است تا تنبیه، اما نظر وزارت صمت که ما اعلام کردیم این است که تا پایان شهریورماه کارت‌های بازرگانی واحدهای تولیدی صادراتی تعلیق و ابطال نخواهد شد.

اتاق بازرگانی مسبب ۲۸ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی است
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شرایط موجود صدور و استفاده از کارت های بازرگانی را ناشی از اقدامات اتاق بازرگانی دانست و گفت: ۲۸ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی وجود دارد که همه و همه بخاطر صدور کارت‌های یکبار مصرف و یا همان کارت‌های اجاره ای بازرگانی است

باید از اینستکس قطع امید کرد
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان اینکه به نظر می‌رسد باید از اینستکس قطع امید کرد، با اشاره به اعلام بانک مرکزی تاکید کرد: اینکه بانک مرکزی صراحتاً اعلام می‌کند که «صادرات»، پاسخگوی نیازهای ارزی کشور است یک تعارف نیست.

واردات کالا با کارت بازرگانی دیگران جرم است
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

دادستان کل کشور گفت: استفاده از کارت بازرگانی دیگران برای واردات کالا تخلف و جرم محسوب می‌شود.

خسارت کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای در سال ۹۷
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

محمدرضا پورابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی افراد از کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای یا یک بار مصرف استفاده می‌کنند که مشکلات آنها بسیار زیادی است.

آقای نامرئی زعفران!
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

ستاد اقتصاد مقاومتی استان خراسان عصر یک شنبه با حضور رئیس کل بانک مرکزی تشکیل شد و فعالان اقتصادی خراسان رضوی در این نشست درباره مطالبات و مشکلات این حوزه نکاتی را مطرح کردند. از جمله موضوعات مهمی که در این جلسه مطرح شد، صحبت های رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق مشهد درباره یک اتفاق قابل تامل در حوزه صادرات زعفران بود.