داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شبکه-نمایش-خانگی
رها شدگی دردسر ساز نمایش خانگی
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳

جنجال بر سر مدیریت شبکه نمایش خانگی با ورود نمایندگان مجلس به ماجرا به عالی‌ترین سطحش رسیده است. حالا دیگر نزاع از بحث میان دو نهاد حاکمیتی خارج شده است و نمایندگان مردم نیز به این ماجرا ورود کرده‌اند تا تعیین و تکلیف وضعیت این شبکه تبدیل به یکی از مهمترین چالش‌های شکل گرفته میان صداوسیما با وزارت ارشاد شود.

بازی دو سر باخت، برد_برد می‌شود؟
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰

حمایت از تلویزیون و تولید برنامه‌ها و محصولات نمایشی برای پخش در تلویزیون از جمله اهدافی بوده که سازمان هنری رسانه‌ای اوج از همان ابتدای تاسیسش به آن توجه داشته است.

فیلم: سوءاستفاده از اعتماد مردم در شبکه نمایش خانگی!
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

نسیم آنلاین: چرا شبکه نمایش خانگی نیازمند نظارت بیشتر است!؟

نمایش خانگی منهای خانواده!
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱

شبکه نمایش خانگی در آن زمان که صرفاً بازتاب دهنده تولیدات سینمای ایران بود، هویت مستقلی نداشت؛ اما درست از همان موقعی که بنا شد تا آثاری در قالب سریال و فیلم برای عرضه در این پلتفرم آماده و پخش شوند؛ لزوم نظارت بر آن نیز جدی‌تر شد.

همه چیز فدای فروش؟!
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳

بازار شبکه نمایش خانگی حالا داغ‌تر از همیشه شده است؛ موفقیت ظاهری بعضی از مجموعه‌‎های تولید شده برای این بستر و همچنین سرمایه‌های بسیاری که در این چند سال به دلایل منطقی و غیرمنطقی! مختلف به سمت این حوزه روانه شده، زمینه را برای تولید محصولاتی برای نمایش در بستر نمایش خانگی فراهم‌تر کرده است.

سایهِ روشن‌های لوگوی سریال «آقا،زاده» در گفت و گو با مهدی میرباقری
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

مهدی میرباقری طراح نامواره سریال «آقازاده» ضمن ارائه توضیحاتی درباره تداعی خشونت و خون در این طرح، از آشنایی سازندگان این سریال با ذائقه مخاطبان گفت.

عملیات «خروج» از بحران سینمای ایران
۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

پیشگامی ابراهیم حاتمی‌کیا برای اکران آنلاین «خروج» اتفاقی بود که باعث شد تا این طرح به شکلی جدی در سینمای ایران جان بگیرد. البته این مانع از طرح انتقادات در ارتباط با این تصمیم و روش تازه در سینمای ایران نشد و در کنار منتقدان، طرفداران این طرح نیز به چرایی حمایت از اجرای آن در شرایط فعلی سینمای ایران پرداختند.

منطقه‌ پرواز ممنوع ۲۶ فروردین می‌آید
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» از ۲۶ فروردین از طریق سامانه VOD عماریار و همچنین شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود.

سرگرم شدن به چه بهایی؟!
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰

تعطیلی سینماها، سالن‌های تئاتر و بسیاری از رویداهای فرهنگی باعث شد تا اغلب مردم در یک توفیق اجباری و در دوره خانه‌نشینی راهی جز استفاده از تلویزیون و محصولات شبکه نمایش خانگی نداشته باشند.

نمایش خانگی؛ بستری مناسب برای آموزش ناهنجاری‌ها
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

اگر چه چند وقتی است که سریال‌های ترکیه‌ای به موضوع تحکیم خانواده نگاه اساسی دارند، اما فیلمسازان ایرانی از آن غافل شده اند.