داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-اطلاعات
ویژگی‌های تحسین‌برانگیز نظام اطلاعاتی و امنیتی ایران
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

توانمندی اطلاعاتی ایران در حوزه‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و مغزافزاری کاملا بومی ‌و غیرمشابه با سیستم‌های رایج در جهان بوده و از این رو امکان بهره‌گیری از رویکردهای خلاقانه و بدیع را برای اجرای عملیات‌های پیچیده اطلاعاتی و ضداطلاعاتی فراهم می‌کند.

قدردانی رئیس سازمان اطلاعات سپاه از وزارت اطلاعات
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

رییس سازمان اطلاعات سپاه اقدام هوشمندانه و مقتدرانه وزارت اطلاعات در دستگیری جمشید شارمهد را نشانه اقتدار و صلابت جامعه اطلاعاتی کشور دانست.

وزارت اطلاعات هرگونه گمانه‌زنی درباره دستگیری«شارمهد» راتکذیب کرد
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۸

وزارت اطلاعات با تکذیب ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر دستگیری سرکرده گروهک تندر در تاجیکستان، تصریح کرد: هرگونه اطلاعات رسمی از طریق روابط عمومی وزارت منتشر می‌شود.

فیلم: نخستین تصاویر و اعترافات جمشید شارمهد پس از بازداشت منتشر شد
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۸

نخستین تصاویر و فیلم اعترافات جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر که توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شده است، منتشر شد.

ضربه وزارت اطلاعات به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

وزارت اطلاعات اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان ضربه‌ای اساسی به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا وارد کردند و سرکرده این گروه در اختیار وزارت اطلاعات است.

جاعل مهر و اسناد رسمی دفتر رهبر انقلاب دستگیر شد
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

سربازان گمنام امام زمان (عج) در عملیاتی موفقیت آمیز جاعل مهر و اسناد رسمی دفتر مقام معظم رهبری را در شمال سیستان و بلوچستان شناسایی و دستگیر کردند.

سپاه از هیچ رسانه‌ و خبرنگاری شکی نیست
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸

سخنگوی سپاه در واکنش به برخی اخبار در فضای مجازی پیرامون تشکیل پرونده قضایی برای چند مدیر و خبرنگار یک رسانه، گفت: شکایتی از رسانه‌ای نداشته‌ایم و اخبار کذب منتشره مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

پرونده تاجگردون روی میز شورای نگهبان و وزارت اطلاعات
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس گفت: این کمیسیون امروز درباره پرونده اعتبارنامه «تاجگردون» با مسئولان شورای نگهبان و وزارت اطلاعات جلسه دارد.

توضیحات مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات درباره آزادی مایکل وایت
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷

مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات درباره دلایل آزادی نظامی آمریکایی گفت: برخی سیاسیون آمریکایی در نظر داشتند از فوت مایکل وایت به دلیل بیماری مزمن حداکثر بهره‌برداری سیاسی را علیه جمهوری اسلامی ایران و در قالب یک بمب خبری به عمل آوردند که با آزادی وی؛ این فرصت رفتار غیرانسانی نیز از آنان سلب شد.

مجلس دهم آینه عبرت مجلس یازدهم
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴

مجلس دهم با کارنامه‌ای ضعیف به آخرین روزهای خود رسیده؛ اما مجلس دهم با همه ضعف‌هایش آینه عبرتی است که می‌تواند راه را به نمایندگان ملت در یازدهمین دوره مجلس بنمایاند.