داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
در حاشیه تبری سران فتنه از روحانی؛ مال بَد بیخ ریش صاحابشِ‌!
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

خاتمی، میرحسین موسوی و اطلاح طلبان که با تَکرار و همه توان تبلیغاتی و حتی پیام از درون حصر روحانی را به قدرت رساندند، حالا که دیگر تشت رسوایی سیاست های نئولیبرالی دولت بر زمین افتاده و پادشاه لخت عیان شده می خواهند زیرمیزبازی بزنند و خودشان را از دسته گُلی که به بارآورده اند مبرا کنند

اختلاف اصلاح ‌طلبان بر سر خاتمی
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

لیدر بودن یا نبودن خاتمی؛ مسأله این است. خودش چیزی نمی‌گوید ولی اصلاح‌طلبان او را در برزخ هست و نیست قرار داده‌اند. آنها که می‌گویند لیدر است، با آنهایی که می‌گویند نیست در پینگ‌پنگ درون‌جریانی سختی به سر می‌برند.

کارگزاران و اصلاح طلبان؛ در مسیر جدایی؟
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

کارگزارانی‌ها در انتقاد‌هایی از جبهه اصلاحات و رد رهبری خاتمی یا قصد خروج از این جبهه را دارند یا می‌خواهند سهم و آزادی عمل بیشتری در بین اصلاحات کسب کنند.

کرپاسچی: خاتمی رهبر اصلاحات نیست
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی با تاکید بر اینکه اصلاحات از ابتدا تاکنون رهبری نداشته است، گفت: نه آقای خاتمی ادعای رهبری اصلاحات را داشته و نه جریان اصلاحات باهم بر سر رهبری این جریان توافق کرده‌اند.

تکرار کاسبی با ترس
۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

هنوز که هنوز است، برخی جریان‌های داخلی به همان سبک و سیاق سابق و بدون درنظر گرفتن تحولات سیاسی- نظامی در فضای منطقه‌ای و بین‌المللی به معادلات قدرت می‌نگرند و ظاهرا بنای این را هم ندارند که واقعیت‌های این‌روزها را چاشنی تحلیل‌های خود کنند و نگذارند سخن و حرف بی‌منطق و استدلال، اعتبار نظرات‌شان را از بین ببرد.

قتل های زنجیره ای کار حامیان خاتمی بود
۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸

وزیر دادگستری دولت روحانی گفت: مدیران پروژه قتل‌های زنجیره‌ای گرایش چپ داشتند؛ یعنی نسبت به آقای خاتمی که رئیس‌جمهور شده بود، نظر مثبت داشتند و طرفدار او بودند. همچنین حجت‌الاسلام «مصطفی پورمحمدی» حدود سال‌های ۶۶ تا ۷۸ در وزارت اطلاعات عهده‌دار مسئولیت‌هایی بوده