داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حجت-الله-عبدالملکی
فیلم: حدود ۲۰ میلیارد دلار در کشور احتکار شده است!
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

دکتر حجت‌اله عبدالملکی، ضمن بیان این مطلب که دولت آقای روحانی از سال‌های ۹۴ تا ۹۶ حدود ۳۵ میلیارد دلار ارز مداخله‌‎ای به بازار تزریق کرده است تا قیمت ارز گران نشود گفت: برآوردها می‌گوید اکنون چیزی حدود ۲۰ میلیارد دلار، دلارِ نقد در کشور وجود دارد که احتکار شده است!

فیلم: اخلالگری در بازار بورس...؟!
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

عبدالملکی اقتصاددان در گفتگو با «نسیم آنلاین»: امیدواریم که در عدم ارائه سهام جدید و ایجاد شوک به بازار بورس توسط دولت، نیتی برای برهم زدن و اخلال در بازار وجود نداشته باشد.

نظر ۸ اقتصاددان درباره برداشت از صندوق توسعه ملی برای کمک به بورس
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

غیر از آثار تورمی، حتی از منظر عدالت هم استفاده از منابع سازمان بورس یا خود شرکت‌ها، حتما ترجیح دارد بر برداشت از ذخیره کل ملت ایران (صندوق توسعه ملی) آن هم در شرایط تحریم.

دیپلماسی اقتصادی دولت روز به روز ضعیف‌تر می‌شود
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام گفت : دستگاه دیپلماسی اقتصادی دولت در وضعیت کنونی کرونایی به شدت ضعیف عمل کرده است، مدیریت غلط شرایط کنونی اقتصادی عامل هیجانات بازارهای مختلف است. 

بحران‌های اقتصادی ناشی از بی اعتقادی به اقتصاد مقاومتی است
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲

کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی گفت: بخش عمده‌ای از بحران‌های اقتصادی به دلیل بی اعتقادی و بی اعتنایی به اقتصاد مقاومتی است.

چرا کسی اجرای اقتصاد مقاومتی را مطالبه نمی‌کند؟
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

عبدالملکی با اشاره به اینکه امسال همزمان در تهران، ۲۵ نقطه از مرکز استان‌ها و برخی شهرستان‌ها در سطح کشور، غرفه روایتگری دارند، گفت: در مجموع چهل غرفه با هشتاد مدرس در روز ۲۲ بهمن به روایتگری اقتصاد مقاومتی خواهند پرداخت.

اقتدار «نظامی» نبود، احتمال «قحطی» در کشور وجود داشت
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

اگر بعد از شهادت سردار سلیمانی، حمله موشکی ایران به آمریکا اتفاق نمی‌افتاد، بازارهای مالی ایران بهم می‌ریخت، شرکای تجاری، کار با ما را متوقف می‌کردند و احتمال قحطی کالا در کشور وجود داشت.

راه اندازی صندوق تسهیلات کمیته امداد برای مددجویان
۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از راه اندازی صندوق ضمانت و تسهیلات کمیته امداد خبر داد و گفت: سعی می کنیم شرایط دریافت وام و ضمانت را برای مددجویان و نیازمندان تسهیل کنیم.