داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سپاه-پاسداران-انقلاب-اسلامی
شهادت ۳ نفر از پاسداران در جنوب سیستان و بلوچستان
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سه پاسدار در نیکشهر واقع در جنوب سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند.

مجلس یازدهم حامی قاطع فرمانده سپاه
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

نمایندگان مجلس امروز (سه‌شنبه) بعد از سخنرانی سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه با سر دادن شعارهای انقلابی حمایت قاطع خود را از او اعلام کردند.

سرلشکر سلامی: جنگ نظامی اساسا منتفی است
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه راه‌های نظامی بسته است و جنگ اساسا منتفی است، گفت: هرگز راه سعادت ما از درون تعامل با دشمن عبور نمی‌کند.

سرلشکر سلامی؛ جنگ و مقاومت ادامه دارد
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

فرمانده کل سپاه گفت: امروز اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی باعث شکست طرح‌های دشمنان شده و نگذاشته دشمن اهداف سیاسی خود را در جهان اسلام دنبال کند.

خط و نشان سردار نقدی برای دونالد ترامپ
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت: رئیس‌جمهور فرانسه جرأت دارد وسط مردم لبنان برود، من با همین لباس می‌روم وسط مردم، محبوبیت در اوج است، باید از نزدیک ببینید احساسات این مردم نسبت به ما چیست؟

جوانان قادرند از تحریم عبور کنند
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

فرمانده کل سپاه گفت: ما توانستیم از تحریم یک فرصت بسازیم و این فرصت نیز همین پیشرفت‌های علمی و فناوری‌های شتابداری است که حداقل در عرصه قدرت دفاعی آن را ملاحظه می‌کنیم.

فیلم: سردار حاجی‌زاده: توانایی‌های موشکی برای بسیاری باورپذیر نبود
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

فرمانده هوافضای سپاه: با راه اندازی نمایشگاه توانمندی های راهبردی هوا فضا، ضمن ارائه تاریخچه ای از فعالیت های موشکی، قصد داریم الگویی برای پیشرفت علمی و صنعتی ارائه کنیم.

نگاهی به دست دشمن نداریم و مقابل آن می‌ایستیم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰

قالیباف گفت: نمایشگاه دستاوردهای هوافضای سپاه نشان داد ما تمام توان خود را جمع می‌کنیم اما نگاهی به دست دشمن نداریم و مقابل آن می‌ایستیم.

رونمایی از موشک جدید سپاه
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

جدیدترین موشک بالستیک دریایی سپاه با نام «ذوالفقار بصیر» به نمایش درآمد.

سردار حاجی زاده: در حوزه هوافضا حداقل در بین ۱۰ کشور برتر دنیا قرار داریم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به دستاوردهای کشور در حوزه‌ی هوافضا تصریح کرد: چنانچه امروز درباره موشک های زمین به زمین، موشک‌های کروز، هواپیماهای بدون سرنشین و حوزه های فضایی، رادار و جنگال حرف می‌زنیم، این حوزه ها در تراز جهانی است و می‌توانیم با قدرت بگوییم که حداقل در بین 10 کشور برتر دنیا در این زمینه هستیم.