داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
سردار حاجی‌زاده: هر رأی یک موشک به قلب دشمن است
۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: هر رای یک موشک به قلب دشمن است.

سرلشکر سلامی: هر رأی مردم، یک سیلی بر صورت دشمن است
۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شرکت مردم در انتخابات، صرفاً دادن یک رأی یا انتخاب یک نماینده نیست؛ بلکه هر رأی مردم مانند نواختن یک سیلی بر صورت دشمنی است که امید دارد مردم در انتخابات شرکت نکنند.

بیانیه دعوت سپاه پاسداران از مردم برای حضوردر انتخابات
۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با دعوت از ملت شگفتی‌ساز ایران برای حضور حماسی و حداکثری در انتخابات دوم اسفندماه، تحقق راهبرد "ایران قوی" را نیازمند مجلسی قوی و برخوردار از اراده، اقتدار و انگیزه برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و ایستادگی مقتدر در برابر دشمنان در دفاع از منافع ملی و آرمان‌های انقلاب و میهن اسلامی دانست.

سردار حجازی: «حاج قاسم» رمز شکست‌های آمریکا در منطقه بود
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: دلیل ترور شهید سلیمانی در این مقطع این بود که آمریکایی‌ها مشاهده می کرد که شکست‌های متعددی را در جبهه های مختلف از جبهه مقاومت خورده که رمز این شکست‌ها حاج قاسم سلیمانی است.

گام مهم سپاه برای ساخت سلاح ضد ماهواره
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱

ساخت موتور فضایی «سلمان» با نازل متحرک و بدنه کامپوزیت توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گام مهمی در دستیابی به موشک ضدماهواره است.

سفر سناتور آمریکایی به عین الاسد برای آگاهی از تلفات
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا اعلام کرد که در سفرش به عراق، از نزدیک در جریان آخرین اطلاعات درباره حمله موشکی ایران به پایگاه عین‌الاسد آمریکا در استان الانبار قرار گرفته است.

سرلشکر سلامی: ایران هیبت ساختگی آمریکا را شکست
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹

فرمانده کل سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در اولین مصاحبه تلویزیونی خود از هنگام تصدی فرماندهی کل سپاه، اعلام کرد، پاسخ ایران به آمریکا (حمله به عین الاسد)، محدود اما راهبردی و اقدامی کاملا دفاعی

فیلم: هشدار تند سرلشکر سلامی به رژیم صهیونیستی
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷

فرمانده کل سپاه پاسداران: به اسرائیلی‌ها اخطار می‌دهیم مراقب رفتارهایشان باشند.

عکس: سردار فدوی بر سر مزار حاج قاسم
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هیئت همراه با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شهیدان سپهبد قاسم سلیمانی و سردار حسین پورجعفری و دیگر شهدا ادای استان کرمان احترام کردند.

رونمایی از دو دستاورد دفاعی توسط سپاه
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

در چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و امنیت از از دو دستاورد علمی سپاه و پایگاه خبری-تحلیلی بسیج قوه مقننه رونمایی شد.