داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آیت-الله-جوادی-آملی
اعلام مبلغ زکات فطره بر اساس نظر مقام معظم رهبری و مراجع تقلید
۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵

دفتر مقام معظم رهبری و دفاتر مراجع معظم تقلید، متوسط مبلغ زکات فطره سال جاری را بر مبنای قیمت گندم، حدود ۱۰ هزار تومان و بر مبنای قیمت برنج حدود ۵۰ هزار تومان برای هر نفر اعلام کردند.

عبدالله جوادی آملی، مفسر قرآن، فیلسوف و فقیه شیعه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

عبدالله جوادی آملی، مفسر قرآن، فیلسوف و فقیه شیعه در سال ۱۳۱۲ در آمل متولد شد. پس از پنج سال تحصیل در زادگاه خود سال ۱۳۲۹ برای ادامه دروس حوزوی به مدرسه مروی تهران رفت و آموختن فقه و اصول فقه، فلسفه و عرفان را پی گرفت.

فتوای آیت‌الله جوادی آملی درباره کرونا
۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۷

آیت‌الله جوادی آملی در پاسخ به استفتایی درباره برگزاری نماز جمعه، در این روزها می‌گوید: نماز جمعه واجب عینی نیست و تخییری است؛ اگر اپیدمی کرونا هست، باید آن را ترک کرد.

آیت‌الله جوادی آملی: ثروت و فقر، امتحان الهی است
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰

آیت الله جوادی آملی بیان کرد: فکر بعضی افراد این است که اگر یک وقت وضع مالی او خوب بود و در سلامت، رفاه و نعمت بود می‌گوید خدا مرا گرامی‌داشت، در صورتی که فقر و ثروت هر دو امتحان الهی است.

جوادی آملی:‌ اگر اهل ربا و ریا نباشیم تحریم بی‌اثر می‌شود
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفتند: اگر جامعه‌ای اهل ریا، اهل ربا، اهل باج‌خواهی، اهل چاه‌اندازی و احتکار نبود، خداوند از آسمان و زمین برای او روزی می‌فرستد. آنگاه دیگر این تحریم کاری از پیش نخواهد برد، مگر روزی به دست دیگری است؟

همه ما وامدار شهادت و مجاهدت سردار سلیمانی هستیم
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

آیت الله جوادی آملی در جلسه درس خارج فقه گفت: همه ما وامدار شهادت و مجاهدت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی(رضوان الله تعالی علیه) هستیم.

جوادی آملی: جلوی اشتباهات مسئولان را گرفتن وظیفه ماست! آشوب مشکلی را حل نمی‏‌کند
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

 یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه حفظ نظام از اوجب واجبات است، گفت: مردم و مسئولان در خصوص دشمن مشترک هر دو یک وظیفه ویژه دارند.

آیت الله جوادی آملی: کدام طب سنتی؟
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶

کلیپی از آیت الله جوادی آملی در فضای مجازی در خصوص طب سنتی در حال انتشار است که باری دیگر به دعوای مخالفان و موافقان این دو طیف دامن زده است.

چطور مطمئن شویم عاقبت به خیر می‌شویم؟
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰

اگر می‌خواهید بدانید که عاقبت به خیر می‌شوید یا خیر، در این باره نظر مرحوم علامه طباطبایی و آیت الله جوادی آملی را بخوانید.

دیدار آیت الله جوادی آملی با سفیر یونان
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

آیت الله جوادی آملی در دیدار سفیر یونان گفت: سقراط می گوید مرگ پوسیدن نیست و منشأ این تفکر آموزه هایی است که از انبیاء الهی دریافت کرده بود. در واقع یونان، معبر فلسفه الهی است نه مبدأ آن.