داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
باج‌گیری ۳۰۰ میلیون دلار رژیم صهیونیستی از سودان
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل گفت که حاکمان ⁧‫سودان‬⁩ اعلام برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی را در ازای دستور آمریکا و دریافت ۳۰۰ میلیون دلار از عربستان سعودی انجام داده‌اند.

خرمشهر را مقاومت و نصرت الهی آزاد کرد
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با بیان اینکه خرمشهر را مقاومت و نصرت الهی آزاد کرد، نوشت: قدس و مسجدالاقصی را هم مقاومت و وعده قطعی نصرت الهی به زودی آزاد خواهد کرد.

ادعای هژمونی آمریکا در مقابله با «کرونا» شکست خورده است
۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: ادعای هژمونی آمریکا در مقابله با کرونا شکست خورده است و آمریکا حتی قادر به مدیریت مبارزه با شیوع این ویروس در کشور خودش نیست.

تاسیس سفارت ارمنستان در تل‌آویو تاثیر منفی دارد
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

دستیار ویژه رئیس مجلس ضمن تعجب برانگیز خواندن تاسیس سفارت ارمنستان در تل‌آویو گفت: این اقدام دولت ارمنستان بیارید بر ثبات و امنیت منطقه تاثیر منفی خواهد گذاشت.

دیدار سفیر سوریه در تهران با امیرعبداللهیان
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

سفیر جمهوری عربی سوریه در تهران امروز با دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

مقامات آمریکا درباره تعلیق تحریم‌های دارویی ایران دروغ می‌گویند
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴

دستیار ویژه رئیس‌مجلس در امور بین‌الملل تصریح کرد: مقامات آمریکا به روشنی دروغ می‌گویند و هیچ تعلیقی در تحریم‌های دارویی ایران صورت نگرفته است.

احتمالا آمریکا با کرونا به جنگ بیولوژیک رقابیش رفته است
۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰

امیرعبداللهیان در توئیتی نوشت: شاید سال‌ها بعد افشا شود کرونا ویروس، جنگ بیولوژیک کاخ سفید علیه رقبای بزرگ جهانی آمریکا (چین و روسیه) بوده است.

ارتباط مستقیم بین ترور حاج قاسم و رونمایی از معامله قرن
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل خاطرنشان کرد که پس از ترور سپهبد سلیمانی، ترامپ پیام های زیادی از طریق واسطه ها و همچنین سفارت سوئیس منتقل کرد که محتوای آن پیامها این بود که آمریکایی ها ادعاهای زیادی می‌کنند اما در مرحله عمل جرات تحقق بخشیدن به تهدیدات خودشان را ندارند.

شهید سلیمانی قهرمان ماندگار مقاومت و ایثار است
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

دستیار ویژه رئیس مجلس در دیدار با رئیس دفتر حماس در تهران گفت: سردار سلیمانی با رشادت‌های خود نامش را به عنوان قهرمان ماندگار مقاومت برای دفاع از ارزش‌های جهان اسلام ثبت کرد.

مردم فلسطین «معامله قرن» را بر سنگ قبر اسرائیل خواهند گذاشت
۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل خطاب به ‎ترامپ، تصریح کرد: بی تردید مقاومت و مردم فلسطین کاغذ پاره «‎معامله قرن» را بر سنگ قبر کشور جعلی ‎اسرائیل خواهند نهاد.