داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آرمان-انقلاب
خطر مذهبی‌های بی خطر
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

در قاموس مذهبی های بی خطر کل یوم عاشورا یعنی هر روز زیارت عاشورا را با۱۰۰لعن و ۱۰۰سلام بخوانی، تا خیالت از باب تولی و تبری راحت شود، و دیگر نیازی به مبارزه با ظالمین زنده و اطاعت از امام حاضر نباشد.

پیام ایران پیام ایستادگی و مقاومت است
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه تاکید امام بر اجرای عدالت بود، تاکید دستگاه قضا نیز همین خواهد بود، گفت: در سیره و سلوک امام و نگاه به مردم و مردم باوری یک شعار نبود، مثل بعضی از سیاسیون دنیا که دم از مردم می‌زنند اما فقط اسم مردم را می‌برند و توجهی به مردم ندارند، نگاه امام به مردم این نبود.

برای تحقق دولت جوان حزب‌اللهی چه کنیم؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷

در فرایند مطالبه‌گری باید توجه کرد که عدالت‌خواهی کلی بی‌فایده است. دو سطح دیگر در عدالت‌خواهی داریم: یکی اصلاح سازوکارها و ساختارهای مولّد بی‌عدالتی و دیگری پرداختن به مصادیق بی‌عدالتی. باید بین این دو سطح رفت‌وآمد کرد.

مبارزه با فساد فقط بر عهده دستگاه قضایی نیست
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

مبارزه با فساد فقط برعهده دستگاه قضایی نیست و خود مدیران و دستگاه‌های اجرایی باید کار کنند در این زمینه اگر درست عمل شود تاثیرات خوبی در جامعه خواهد داشت.

چگونه باید انقلاب را صادر کرد؟
۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵

صدور اجمالی انقلاب اسلامی، به تعبیر رهبر معظم انقلاب، صورت گرفته است، یعنی ملت‌های دنیا امیدوار شده‌اند که تغییر ممکن است و می‌شود حکومت‌های تا بنِ دندان مسلحِ وابسته به غرب را ساقط کرد.

رساندن پیام انقلاب به جهان هنر رسانه است
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰

رسالت رسانه‌های انقلابی معلوم است، هنر رسانه این است که محاصره دشمن را بشکند و پیام انقلاب را به جهان برساند. رسانه باید جایی که ایستاده را بشناسد و نقشه راه خود را داشته باشد.