داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علیرضا-زاکانی
پاسخ زاکانی به برخی ادعاها درباره رانت خانواده‌اش
۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰

زاکانی نوشت: تمام رانت خانواده‌ام عبارت است از معرفی دو دامادم برای نوکری مردم در اردوهای جهادی، سیل و زلزله در استان های خوزستان، لرستان، گلستان، کرمانشاه و ایلام.

فیلم: انکار اتهام
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

استفاده از عنوان جعلی دکتری، استفاده از طرح آب رسانی برای آبیاری زمین های شخصی عضویت در هیات مدیره شرکت ها در زمان مسئولیت های دولتی، زمین خواری، رد پا در پرونده بانک سرمایه و تحمیل بستگان به نهادهای دولتی برخی اتهامات تاجگردون است.

زاکانی: نامه موسوی خوئینی‌ها ناشیانه بود
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴

نماینده قم در مجلس گفت: نامه موسوی خوئینی‌ها به رهبر معظم انقلاب یک فرار رو به جلو و شگرد تبلیغاتی انتخاباتی است که خیلی ناشیانه و سبک نوشته شد.

زاکانی: تاجگردون مظلوم نمایی می کند
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶

نماینده مردم قم در مجلس درباره بررسی اعتبار نامه«تاجگردون»، گفت: متاسفانه در شعبه ۱۲ بررسی اعتبارنامه نمایندگان و همچنین کمیسیون تحقیق اسناد ما بررسی نشد.

فیلم: محرمانه‌های زاکانی از تایید اعتبارنامه تاجگردون
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲

روایت دکتر زاکانی از ناگفته های مبارزات ضدفساد در مجلس یازدهم.

چه کسانی اعتبارنامه تاجگردون و دلخوش را بررسی می کنند؟
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲

حضور محمد باقر قالیباف و علی نیکزاد در شعبه ۱۲ و بررسی مواجه آنها با اعتبارنامه تاجگردون می تواند اولین چالش اساسی و امتحان آنها در مجلس یازدهم باشد و مردم و رسانه ها منتظر ببینید آیا با قاطعیت و شجاعت اقدام خواهند کرد یا با تسامح و مذاکره مساله را حل خواهند کرد.

دلایل اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون چیست؟
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳

سه تن از منتخبان مجلس یازدهم به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران اعتراض کردند. 

جزئیات نشست گزینه‌های ریاست مجلس یازدهم
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

اصولگرایان برای سازماندهی امور و رقابت‌های پارلمان یازدهم جلساتی با حضور قالیباف، حاجی بابایی، آقا تهرانی، تقوی، نیکزاد، میرتاج الدینی، زاکانی و میرسلیم برگزار کردند.

 ریاست بهارستان و اختلافات اصولگرایان
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶

چه کسی بر کرسی ریاست مجلس یازدهم خواهد نشست؟ جواب این پرسش عامل اختلاف در بین اصولگرایان راه یافته به مجلس شده است. با این حال مهدی چمران عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب این اختلافات را طبیعی می داند که منجر به تضعیف مجلس نخواهد شد.

فیلم: زنگنه چگونه از جیب مردم خرج می‌کند؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸

نسیم آنلاین: علیرضا زاکانی، نماینده سابق مجلس از صندوق بازنشستگی نفت که به حیاط خلوت مدیران تبدیل شده است، می‌گوید و معتقد است که زنگنه به واسط این حیاط خلوت‌ها از سرمایه‌های مردم سوء استفاده می‌کند.