داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار خسارت-مالی
توفان در فیجی ۲ هزار نفر را گرفتار کرد
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

بر اثر توفان «سارای» در فیجی تاکنون یک نفر مفقود شده و حدود دو هزار نفر از خانه‌هایشان تخلیه شده‌اند.

پرونده اشرار ناامنی‌های اخیر در دادسراها در حال رسیدگی است
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

حجت الاسلام رئیسی گفت: مردم بدانند که حتماً به وضعیت اشرار و کسانی که وابسته به بیگانگان بوده‌، پیام آنها را دنبال می‌کردند و با آنها در ارتباط بودند رسیدگی خواهد شد و بدانند آنچه اقتضای عدالت است به آن عمل خواهد شد و به عمل مجرمانه‌شان رسیدگی خواهد شد.

فرجام نافرجام پتروشیمی بوعلی سینا
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

بیش از سه سال از آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا می گذرد و به گفته یک مقام آگاه این پتروشیمی با وجود دریافت ٩۴ میلیون دلار از خسارت ١٢٠ میلیون دلاری، هنوز عملیات بازسازی را آغاز نکرده است.

ساختمان بانک ها و اسکناس های ای تی ام بیمه بودند
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

رئیس کل بیمه مرکزی بیان کرد: ساختمان بانک ها و اسکناس های موجود در دستگاه های خودپرداز آنها در مقابل آتش سوزی و اغتشاشات بیمه بوده اند و بر این اساس ارزیابی خسارات و میزان پول های به سرقت رفته یا خسارت های ناشی از آتش سوزی ساختمان ها در حال انجام است.

خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

رئیس اداره بررسی تصادفات رانندگی پلیس راهور ناجا اعلام کرد که خسارت مالی ناشی از هر مجروح تصادفات رانندگی حدود ۲۵۰ میلیون تومان است.

زلزله صحنه خسارت جانی و مالی نداشت
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲

فرماندار صحنه گفت: زلزله ۴.۳ ریشتری صحنه خسارت مالی و جانی نداشت.

خسارت مالی عربستان در جنگ یمن چقدر است؟
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸

شبکه الجزیره به نقل از یک تحلیلگر زیان‌های وارده به اقتصاد عربستان در نتیجه جنگ یمن که پنجمین سال خود را پشت سر می‌گذارد برآورد کرد.

خودروهای لوکس در تله بیمه !
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴

در دنیای پر مشغله و البته پرتلاطم امروزی، یکی از موضوعاتی که می تواند جوامع بشری را از اختلافات شخصی و جمعی در امان بدارد، «آشنایی با حقوق متقابل افراد و قانون» است که مهم ترین اثر این آشنایی و آگاهی را می توان در پیشگیری از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی دانست. یکی از مسائلی که بعد از اصلاح جدیدش بسیار در فضای مجازی بازتاب داشت، فرمول جدید محاسبه خسارت تصادف با خودروهای لوکس است.

بیم و امیدهای سیل زدگان لرستان
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

پنج ماه پس از وقوع سیل لرستان، خانه ها را می سازند، وعده داده می شود پل ها و راه ها را نیز می سازند؛ مردم هم صبورانه با دشواری ها می سازند...

خسارت توقیف نفتکش «گریس_۱» باید کامل دریافت شود
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵

رئیس قوه قضاییه با اشاره به آزادی نفتکش «گریس-۱» با حکم دیوان عالی جبل الطارق، بر ضرورت پیگیری های حقوقی برای دریافت خسارت از توقیف کنندگان این نفتکش تاکید کرد.