داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فضای-مجازی
پخش فوتبال در فضای مجازی پولی شد
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، کارگزار پخش اینترنتی فوتبال مشخص شد. بر این اساس تمامی سایت‌های اینترنتی برای پخش مسابقات فوتبال لیگ برتر از این پس باید با این شرکت به توافق برسند.

اکانت فیک روش منافقین است/ بسیج هیچ اکانت فیکی در شبکه‌های اجتماعی ندارد
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام اینکه هیچگاه در سازمان بسیج «اکانت فیک» برای فعالیت در شبکه های اجتماعی ساخته نشده است اظهار داشت: در شبکه های اجتماعی اصلا اکانت فیک نداریم، علاوه بر این هم حتی اینکه عده ای را استخدام کرده و پشتیبانی مالی کنیم که در فضای مجازی فعالیت داشته باشند، به هیچ عنوان این اقدام را انجام نداده و نیازی به این اقدام نداریم.

صد میلیون وسیله متصل به اینترنت در ایران است
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: در حال حاضر صد میلیون وسیله و ابزار در ایران به اینترنت متصل است.

اینستاگرام از هفته آینده نمایش تعداد لایک‌ها را در آمریکا مخفی می‌کند
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰

گزارش جدید انجمن بهداشت عمومی انگلیس نشان می‌دهد براساس رتبه بندی‌ها، اینستاگرام با بیشترین تأثیر منفی در لیست قرار گرفت. اپلیکیشن «اسنپ‌چت» نیز دومین رتبه در پلتفرم‌ها را داشت که تأثیر منفی بر روی سلامت روان جوانان می‌گذارد و پس از آن فیس‌بوک در این رتبه‌بندی قرار گرفته است.

قوانین بالادستی در عرصه مداحی بسیار ضعیف است
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه این سازمان نظارت لازم را دارد تا مانع ایجاد این انحرافات شود، گفت: قوانین بالادستی ما در این موضوع بسیار ضعیف است. شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه ۶۰۳ خود مصوبات خوبی داشت. البته نیاز است در دولت و مجلس شورای اسلامی نیز باید لوایحی مصوب شود که در این راستا در حال پیگیری هستیم تا کسوت‌ها رسمیت پیدا کنند.

حساب بانکی رضا رشیدپور هک نشده است
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶

براساس اعلام معاون فضای مجازی دادستانی کل کشور، خبری مبنی بر هک‌شدن حساب بانکی مجری معروف تلویزیون به دست نیامده است.

اطلاعیه دادستان کل کشور در مورد خدمات ارزش افزوده
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷

معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور در واکنش به انتشار خبری مبنی بر «توقف اعلام جزئیات پولی که شرکت‌های ارزش‌افزوده از جیب مردم برداشته‌اند» توضیحاتی ارائه کرد.

مدارس فردا دایر است
۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶

با توجه به اینکه در هفته پیش رو، سه روز بین‌التعطیل وجود دارد، در برخی کانال‌های شبکه‌های اجتماعی مطالبی درباره تعطیلی مدارس منتشر شده است که این مطالب صحت ندارد.

بگومگوی توئیتری آشنا و کریمی قدوسی درباره «زم»
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

همزمان با اوج گیری واکنش ها و تحلیل ها درباره ارتباطاتی که سرشبکه آمدنیوز در داخل کشور با برخی عناصر داشته است، روزگذشته اظهارات  توئیتری جواد کریمی قدوسی و واکنش حسام الدین آشنا در فضای مجازی بازتاب داشت.

اولین همکار داخلی آمدنیوز لو رفت
۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

محمد حسین رستمی فردی است که در اولین اعترافات روح الله زم، مکالماتش با مدیر آمدنیوز پخش شد که به شکل مشمئز کننده ای در حال طلب کردن پول برای اخباری است که برای زم ارسال کرده است. رستمی اما هویت جالبی دارد که مرور آن می تواند بسیار درس آموز باشد.