داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بحران-اقتصادی
فیلم: انتصاب ایوانکا برای مقابله با بحران اقتصادی!
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲

مجری مشهور آمریکایی: این انتصاب دیوانه‌وار است؛ سوء مدیریت فاجعه‌بار پدر و شوهر این زن، باعث بیکاری میلیون‌ها آمریکایی و وضع وخیم اقتصادی در آمریکا شده است.

بحران اقتصادی در عربستان؛ کاهش ۴۹ درصدی درآمدها در سه ماهه دوم امسال
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵

طبق گزارش وزارت دارایی عربستان مجموع درآمد‌های این کشور در سه ماهه دوم سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۹ درصد کاهش داشته است.

الکاظمی: عراق با بحران اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵

مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در جریان دیدار با سفیر ژاپن در بغداد، خاطرنشان کرد: عراق به دلیل شیوع ویروس کرونا با بحران اقتصادی و کاهش قیمت جهانی نفت دست و پنجه نرم می‌کند که می‌تواند از طریق همکاری با سازمان‌های بین‌المللی این بحران را پشت سر بگذارد.

فیلم: بحران بزرگ‌ در آمریکا...!
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

نسیم آنلاین: آیا ترامپ در برابر سیاهان شکست می‌خورد!؟

بیکاری ۲ میلیارد نفر در چند ماه آینده به علت کرونا
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴

به علت بحران اقتصادی پاندمی کرونا، نزدیک به ۲ میلیارد نفر یا بیش از نیمی از جمعیت کارگر جهان، در سال ۲۰۲۰ با ریسک از دست دادن شغل خود یا تبدیل کار تمام وقت به پاره‌وقت روبرو هستند.

اوضاع اقتصادی ریاض اصلا خوب نیست
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹

روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف با اشاره به سیاستهای نادرست ولیعهد عربستان تاکید کرد که اوضاع اقتصادی ریاض اصلا خوب نیست.

برنی سندرز: ۵۰۰ هزار آمریکایی در خیابان‌ها می‌خوابند
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹

سناتور ایالت ورمونت آمریکا ضمن انتقاد از عملکرد دولت، اعلام کرد وضعیت نابسامان اقتصادی، فقر، بیکاری و بی‌خانمانی در این کشور پیش از شیوع کرونا نیز وجود داشته است.

لاوروف: آمریکا عامل اغتشاشات اخیر در ایران بود
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

وزیر خارجه روسیه گفت: آمریکا ایران را تحت محاصره اقتصادی قرار داده، حساب‌های مالی این کشور را مسدود و ذخایر طلای آن را سرقت می‌کند و سپس مقامات تهران را مقصر در مشکلات جلوه داده و باعث تحریک نارضایتی مردم می‌شود.

بیانیه جامعه‌اسلامی مدیران درباره بی‌تدبیری بنزینی دولت
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

تلخی وقایعی که به واسطه سومدیریت دولت دوازدهم در اعمال سهمیه بندی بنزین، طی روزهای گذشته در کشور رخ داد به حدی است که ایجاب می کند این اقدام دولت، به جهت شرایط وقوع مورد تحلیل و ارزیابی قرار گیرد.

آیا کشور در معرض بحرانهای جدید معیشتی است؟
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

انتخاب «زمینه بحران» از سوی دشمن و موج سواری بر اعتراضات بر حق و مشروع «مردمِ نگران از آینده معیشتی خود»، نشان می دهد که اتاق فکر شبکه بحران ساز، بر چالشهای اقتصادی موجود که بخشی از آن حاصل تحریم ها و بخش دیگری نیز حاصل سوء مدیریت ها و ناکارآمدی است، اشراف نسبی دارد.