داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جاسوسی
یک کارمند بازنشسته وزارت دفاع به اتهام جاسوسی اعدام شد
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

سخنگوی قوه قضاییه از اعدام یک کارمند بازنشسته هوافضای وزارت دفاع اتهام جاسوسی موشکی خبر داد.

جزئیات مهم دستگیری عناصر سرویس های اطلاعاتی بیگانه در کرمان
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳

رییس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از دستگیری تعدادی از عناصر سرویس های اطلاعاتی بیگانه در کرمان خبر داد و گفت: برخورد قاطع دستگاه قضایی با اشرار، امنیت و رشد اقتصادی و سرمایه گذاری را به جنوب کرمان بازگردانده است.

رئیس اف‌بی‌آی: چین بزرگترین تهدید برای آمریکا است
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳

رئیس اداره تحقیقات فدرال آمریکا مدعی شد که چین کارزاری چندلایه را علیه واشنگتن تدارک دیده و در درازمدت، بزرگترین تهدید علیه آمریکا است.

فوتبالیست سابق به اتهام جاسوسی بازداشت شد
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴

ماموران سرویس امنیت فدرال روسیه با همکاری پلیس مسکو «واسیلنکو واسیلی ایوانوویچ» را به عنوان جاسوس شناسایی و بازداشت کرده‌اند. وی هم اکنون در یک بازداشتگاه در زندان مسکو قرار دارد.

دادگاهی در دانمارک یک تبعه ایران-نروژی را به حبس محکوم کرد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵

دادگاهی در دانمارک بر اساس یک اتهام جعلی یک تبعه ایرانی-نروژی را به هفت سال زندان محکوم کرد.

آیا کتاب بولتون سازوکار جمع‌آوری اطلاعات آمریکا را خدشه‌دار می‌کند؟
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰

ژنرال پل ناکازون، رئیس آژانس امنیت ملّی آمریکا (NSA) در تازه‌ترین موضع‌گیری رسمی نسبت به انتشار کتاب بولتون تصریح کرد انتشار این کتاب ضربات جبران‌ناپذیری به سازوکار، روش‌ها و الگوهای جمع‌آوری اطلاعات نهادهای امنیتی آمریکا وارد خواهد کرد و بسیاری از فرایندهای محرمانه در این زمینه را افشاء خواهد کرد.  

دو تبعه کانادایی در چین به «جاسوسی از اسرار دولتی» متهم شدند
۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

دو تبعه کانادایی که در دسامبر سال ۲۰۱۸ در چین بازداشت شده بودند، امروز توسط دادستانی این کشور به جرم‌های جاسوسی و خارج کردن اسرار دولتی متهم شدند.

توضیحات مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات درباره آزادی مایکل وایت
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷

مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات درباره دلایل آزادی نظامی آمریکایی گفت: برخی سیاسیون آمریکایی در نظر داشتند از فوت مایکل وایت به دلیل بیماری مزمن حداکثر بهره‌برداری سیاسی را علیه جمهوری اسلامی ایران و در قالب یک بمب خبری به عمل آوردند که با آزادی وی؛ این فرصت رفتار غیرانسانی نیز از آنان سلب شد.

مجازات همکاری با رژیم صهیونیستی تعیین شد
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

به موجب مصوبه امروز مجلس، هرگونه همکاری اطلاعاتی یا جاسوسی به‌ نفع رژیم صهیونیستی در حکم محاربه و افساد فی‌الارض می‌باشد و مرتکب به اشد مجازات محکوم خواهد شد.

ترامپ به پنتاگون جاسوس فرستاد
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

«مایکل کاترون» که دستیار ارشد معاون رئیس‌جمهور آمریکا در امور امنیت ملی است مأمور شده به صورت پشت‌پرده میزان وفاداری مقام‌های پنتاگون به ترامپ را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد.