داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گندم
قیمت خرید تضمینی گندم ۴ هزار تومان تعیین شد
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲

قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی آینده، در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به منظور تداوم خودکفایی و ارائه به صرفه‌تر نان به مردم، ۴ هزار تومان تعیین شد.

۹۳ درصد مطالبات گندمکاران پرداخت شد
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

معاون وزیر صمت از خرید بیش از ۷ میلیون و ۵۹۶ هزار تن گندم تا ۱۹ مرداد خبر داد و گفت: تاکنون ۹۳ درصد از پول گندم‌های تحولی به مراکز خرید تسویه شده است.

راز از بین رفتن خودکفایی و واردات ۲ میلیون تنی گندم
۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷

خرید تضمینی گندم طی سال گذشته با کاهش ۱/۷ میلیون تنی نسبت به سال ۱۳۹۷، حدود ۷/۷ میلیون تن بوده که به نظر می‌رسد همین عامل، دلیل اصلی واردات گندم در ماه‌های اسفند ۹۸ تا خرداد سال جاری بوده است.

فیلم: دلّال‌ها مشغول کارند...
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

نسیم آنلاین: جاده سازی دولت برای سلطان سعید- تئوریسین دلّال‌ها

ربیعی: چندین بار گفتم دولت بنایی بر افزایش گازوئیل ندارد
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

سخنگوی دولت با اشاره به عملیات روانی در کشور خاطر نشان کرد: امروز باید همه نهادهای مدنی در جامعه کنار هم قرار گیریم، وقتی سخن از عملیات روانی مردم به دو نمونه اشاره میکنم. چندین بار گفتم دولت بنایی بر افزایش گازوئیل نداریم، اما باز هم در فضای مجازی مشاهده می کنیم در هفته صدها مطلب بر روان جامعه منتشر می شود.

واردات گندم در ۲ماهه سال ۱۳۹۹ به ۲ میلیون تن نزدیک شد
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

طی ۲ماهه فروردین و اردیبهشت سال جاری دولت ۱ میلیون و ۷۴۶ هزار تن گندم وارد کشور کرده که معادل ۵۰ درصد بودجه سالانه خرید تضمینی گندم داخلی است.

اعلام مبلغ زکات فطره بر اساس نظر مقام معظم رهبری و مراجع تقلید
۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵

دفتر مقام معظم رهبری و دفاتر مراجع معظم تقلید، متوسط مبلغ زکات فطره سال جاری را بر مبنای قیمت گندم، حدود ۱۰ هزار تومان و بر مبنای قیمت برنج حدود ۵۰ هزار تومان برای هر نفر اعلام کردند.

۳ استفتاء جدید رهبر انقلاب دربارۀ زکات فطره
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره موضوع زکات و فطره پاسخ فرمودند.

اقدامات تروریستی در مزارع کشاورزی شمال سوریه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

منابع سوری خبر دادند که گروهک‌های تحت حمایت ترکیه و شبه‌نظامیان کُرد موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» (قسد) محصولات کشاورزی مناطقی در شمال سوریه را به آتش‌ کشیدند.

گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری شد
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲

ارزش گندم خریداری شده از کشاورزان دو هزار و ۷۵ میلیارد تومان بوده که تاکنون بیش از یک هزار و ۵۹۷ میلیارد تومان از بهای این محصول به گندمکاران پرداخت شده است.