داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مازندران
ابتلای ۹۵ نفر به ویروس کرونا در کشور
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت درباره آخرین آمار ابتلا و فوت ناشی از بیماری کرونا گفت: تا کنون ۱۵ نفر در کشور جان خود را از دست داده اند و به طور کلی ابتلای ۹۵ نفر به کرونا قطعی گزارش شده است.

فیلم: فعلا مازندران نروید
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳

استاندار مازندران ضمن درخواست از هموطنان برای عدم سفر غیر ضروری به مازندران اعلام کرد، در مبادی ورودی به مازندران انجام تست ویروس کرونا از مسافران انجام می شود.

مدارس مازندارن تا پایان هفته تعطیل شد
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از تعطیلی مدارس و مراکز آموزش عالی استان تا پایان هفته خبر داد.

کرونا در مازندران یک قربانی گرفت
۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مرگ یک مسافر تهرانی براثر ابتلا به بیماری کرونا ویروس را در بیمارستان تنکابن تایید کرد.

منتخبان مردم مازندران در مجلس یازدهم مشخص شدند
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

دبیر ستاد انتخابات مازندران نتایج انتخابات در ۹ حوزه انتخابیه استان را اعلام کرد و گفت: منتخبان مردم استان در مجلس معرفی شدند.

فیلم: گوشت مهمانان روس در سفره ایرانیان!
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

نسیم آنلاین: در سال، یک میلیون پرنده مهاجر در شمال ایران قتل عام می‌شوند.

جاده هراز امشب بسته خواهد شد
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده هراز برای دومین روز متوالی از ساعت ۲۱ تا ۵ بامداد روز بعد به علت عملیات بهسازی به صورت مقطعی بسته می‌شود.

متروی تهران به مازندران وصل می‌شود
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: پروژه اتصال مترو تهران به مازندران به‌زودی عملیاتی می‌شود و طی پنج سال باید به بهره‌برداری برسد.

نظام رتبه بندی معلمان تصویب شد
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴

معلمان در پنج رتبه، طبقه‌بندی می‌شوند و عوامل امتیاز آور برای ارتقای رتبه بر مبنای تحصیلات - مهارت و توانایی‌ها، دوره های آموزشی، سنوات خدمت و تجربه مربوط محاسبه می‌شود.

زنگ خطر برای مازندران به صدا درآمد
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

دوباره فصل سرد، باران و مشکلات طبیعی و غیرطبیعی در مازندران؛ مشکلاتی که در بسیاری از موارد قابل پیش‌بینی و قابل حل است اما به لطف تخصص و تعهد مسئولان و از سویی بی توجهی برخی مردم، لاینحل باقی می‌ماند. این قسمت؛ بارش باران و غصه قدیمی به نام «رانش زمین.»