داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نفتکش-ایرانی
در روز واقعه جنازه‌های دشمنان را از تنگه هرمز خارج می‌کنیم
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱

۲۶ ام شهریور ماه سال ۱۳۶۴ و یازده روز بعد از درخواست محسن رضایی فرمانده وقت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر تأسیس سه نیروی زمینی، هوایی و دریایی در سپاه امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران طی حکمی موافقت خود را با این درخواست اعلام کردند.

آزمونی دیگر برای آمریکا با ارسال بنزین ایرانی به ونزوئلا
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹

گفته می‌شود سری دیگری از محموله های نفتی ایران به مقصد ونزوئلا شناسایی شده و تحلیلگران آن را آزمون واکنش آمریکا می‌بینند؛ کارشناسان سیاسی در صورت مداخله آمریکا، یک «پاسخ سریع و متناسب» از سوی ایران را پیش بینی می‌کنند.

الیوت آبرامز؛ بازیگر سوخته علیه ایران
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

باتوجه شخصیت افراطی آبرامز و کارنامه سیاه او در نقاط مختلف جهان احتمالا ضمن حفظ فشار تحریم ها، باید شاهد افزایش اقدامات اطلاعاتی، امنیتی آمریکا علیه ایران باشیم.

شکست گروه اقدام علیه ایران!
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵

یکی از مهمترین نمادهای این شکست، ارسال علنی با چراغ روشن ۵ نفتکش ایرانی به ونزوئلا و شکستن دیوار تحریم ها بود. و همین است که گاردین درباره خروج برایان هوک می نویسد: «بلندپروازی‌های هوک بدون دستاورد پایان یافت.»

تایتانیک آمریکا میان امواج مقاومت!
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸

رهبر معظم انقلاب در سخنان خود در عید قربان تصریح داشتند در ماه‌های اخیر«آمریکا و رژیم صهیونیستی با ابزار تحریف و آدرس غلط دادن در مورد ایران، دارند خودشان را خفه می‌کنند» و تلاش دارند «با صدها زبان و جنگ رسانه‌ای روحیه مردم و جوانان را تضعیف و القا کنند که ملت ایران باید با آمریکا کنار بیاید و مقاومت نکند، اما ملت ایران آمریکا را شناخته و می‌داند دروغ می‌گوید.»

پول صادرات بنزین به ونزوئلا به خزانه واریز شد
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پول بنزین صادراتی به ونزوئلا تحت عنوان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و وزارت نفت به خزانه واریز شد.

کشتی اعزامی ایران وارد آب‌های ونزوئلا شد
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

کشتی ایرانی «گلسان» که هفته گذشته بندر عباس را به مقصد ونزوئلا ترک کرده بود، امروز به آب‌های این کشور رسید.

نزدیک شدن یک کشتی باربری ایرانی به سواحل ونزوئلا
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰

رسانه‌‌های بین‌المللی با اشاره به نزدیک شدن یک کشتی باربری ایرانی به سواحل ونزوئلا خاطر نشان کردند رسیدن این کشتی نشان از شکوفایی اتحاد دو کشور در مقابله با تحریم‌های آمریکا دارد.

آمریکا از دور زدن تحریم‌ها برای کمک به ونزوئلا خشمگین است
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۳

یک مقام آمریکایی گفته دولت این کشور دور زدن تحریم‌ها برای کمک به ونزوئلا را تحمل نخواهد کرد.

پیام ایران به امریکا درباره توقیف‌ کشتی‌های عازم ونزوئلا چه بود؟
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

آمریکایی‌‌ها پس از جواب نگرفتن از حربه تطمیع، به تهدید روی آورده و نفتکش‌های ایرانی را به توقیف تهدید کردند که بلافاصله با توجه به پیامی که از ایران مبنی بر انجام عمل مقابله به مثل با شناورهای آمریکایی در خلیج فارس مخابره شد، آنها مجبور به عقب نشینی از تهدید خود شدند.