داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
روسیه: آژانس هیچ موردی درباره پنهان‌کاری ایران پیدا نکرد
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷

«میخائیل اولیانوف» نماینده دائم روسیه در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در توییتی بر عدم پنهانکاری تهران در خصوص برنامه هسته‌ای ایران تاکید کرد و به دو سوءتعبیر پرداخت.

اولیانوف: کارشناسان آمریکایی هوش بالایی دارند؟!
۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین ادعاهای آمریکا علیه برنامه هسته‌ای ایران را کاملا مغرضانه دانست.

تدابیر فوری برای از بین بردن پیامدهای منفی تحریم‌‌ها اتخاذ شود
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴

نماینده دائم ایران در دفتر سازمان ملل در وین بر ضرورت ایجاد یک چارچوب جهت اتخاذ تدابیر فوری برای از بین بردن پیامدهای منفی تحریم‌ها در مسیر مبارزه کشورها با جرم و مواد مخدر تأکید کرد.

حمایت مجدد ریاض از قطعنامه ضدایرانی شورای حکام
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲

شورای وزیران سعودی با طرح ادعاهایی علیه جمهوری اسلامی ایران از قطعنامه اخیر شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی حمایت کرد.

موضع اخیر چین در قبال قطعنامه آژانس قابل تقدیر است
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

سفیر ایران در پکن موضع اخیر چین در قبال قطعنامه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را قاطع و به یادماندنی خواند و گفت: این موضع را فراموش نمی‌کنیم.

نقطه سرخط؛ ۱۷سال عقبگرد!
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴

قطعنامه اخیرا شورای حکام که نتیجه تلخ ۷ سال عقب نشینی و اعتماد به اروپا توسط روحانی و تیم سیاست خارجی اش بود، ایران را به ۱۷ سال عقب تر یعنی نقطه آغاز پرونده هسته ای در سال ۸۲ با مدیریت حسن روحانی در دولت اصلاحات بازگرداند و تجربه های شکست خورده قبلی را تکرار کرد. عقب گردی که با امتیازدادن ها و هزینه های زیادی برای کشور همراه بوده و امروز هم تحریم هستیم و هم صنعت هسته ای به تعطیلی کشیده و هم علیه ما قطعنامه صادر می شود.

نتانیاهو به قطعنامه آژانس واکنش نشان داد
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به قطعنامه اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه ایران واکنش نشان داد.

مجلس قطعنامه شورای حکام را محکوم کرد
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت:‌ نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را محکوم کردند.

کمالوندی: طرف‌های ثالث به تکالیفشان عمل کنند
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

درخصوص درخواست آژانس از کشور براساس اطلاعات ارائه شده توسط طرف‌های ثالث، آژانس باید کاملاً به تکالیف خود طبق اساسنامه خود عمل کند از جمله:

خوشحالی هوک از قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام آژانس
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران ضمن ابراز خرسندی از قطعنامه شورای حکام علیه ایران مدعی شد که در صورتیکه ایران در مقابل آژانس سنگ‌اندازی کند، انزوای خود را بیشتر خواهد کرد.