داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمد-عبدالسلام
عربستان مجری برنامه قدرت‌های استکباری است
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

«محمد عبدالسلام» در پیامی توئیتری از عربستان به عنوان اجراکننده نقشه‌های قدرت‌های استکباری یاد کرد و با اشاره به کشتار هزاران حاجی یمنی توسط سعودی ها، افزود که این رژیم گذشته خونباری دارد.

محمد عبدالسلام: جنگ و محاصره، با صلح همخوانی ندارد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳

محمد عبدالسلام مذاکره کننده ارشد دولت نجات ملی یمن و سخنگوی انصارالله گفت: جنگ و محاصره، با صلح همخوانی ندارد. اینکه از آمادگی عربستان برای صلح در یمن بحث و گفتگو می شود، فقط تبلیغات امریکایی-انگلیسی است که رواج دهنده توهماتی بی اساس است.

تشدید حملات متجاوزان به یمن در ماه رمضان
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲

رئیس هیأت مذاکره‌کننده یمن اعلام کرد، تشدید حملات ائتلاف سعودی به یمن و مناطق غیرنظامی آن علی‌رغم آتش‌بس ادعایی، در سایه سکوت شرم‌آور سازمان ملل صورت می‌گیرد.

شرط انصارالله برای مذاکره با سعودی‌ها
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱

سخنگوی جنبش «أنصارالله» یمن تأکید کرد که مذاکره با عربستان سعودی در سایه تداوم محاصره یمن و حملات آن علیه مردم بی گناه، غیر ممکن است.

تاکید انصارالله یمن بر توقف کامل جنگ و لغو محاصره کشور
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲

سخنگوی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که این جنبش سند ملی فراگیر خود را در خصوص توقف کامل جنگ و لغو کامل محاصره یمن به سازمان ملل تحویل داده است.

حمله به آرامکو پاسخی طبیعی به جنایت‌های آل سعود می‌باشد
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

سخنگوی جنبش أنصارالله یمن اعلام کرد: اقدام ارتش و کمیته های مردمی یمن در هدف قرار دادن عمق اهداف سعودی پاسخی طبیعی به جنایت‌های آن است.

عملیات «بنیان مرصوص» پاسخی بود به گردن کشی آل سعود
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱

سخنگوی جنبش انصارالله یمن عملیات نظامی علیه ائتلاف سعودی با نام «بنیان مرصوص» را پاسخ به گردن کشی کشورهای متجاوز و تلاش آنها برای باقی ماندن یمن زیر فشار محاصره و جنگ عنوان کرد.

دیدار سخنگوی انصار الله یمن در مسقط با ظریف
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله یمن صبح امروز در مسقط با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و در خصوص آخرین تحولات سیاسی و میدانی در یمن گفت و گو و تبادل نظر کرد.

ریاض در تلاش برای تماس با انصارالله است
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶

مشاور امور سیاسی در شورای عالی سیاسی یمن با اعلام این‌که طرح صلح پیشنهادی انصارالله مورد استقبال سازمان ملل و برخی کشورها قرار گرفته، اظهار داشت که ریاض در تلاش برای تماس با سخنگوی این جنبش است.

اقدام ائتلاف سعودی در توقیف کشتی‌های حامل نفتی، مغایر با توافق سوئد است
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹

سخنگوی جنبش انصارالله یمن با اشاره به توقیف کشتی‌های نفتی این کشور در دریای سرخ اعلام کرد که «اقدام ائتلاف سعودی در توقیف کشتی‌های حامل فرآورده‌های نفتی، مغایر با توافق سوئد است».