داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار موشک
گام نخست عربستان برای ساخت موشک
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷

منابع سعودی اعلام کردند که عربستان با یک شرکت آمریکایی در زمینه فناوری موشکی و صنایع هوافضا تفاهم نامه اولیه امضا کرده است.

فیلم: سردار حاجی‌زاده: توانایی‌های موشکی برای بسیاری باورپذیر نبود
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

فرمانده هوافضای سپاه: با راه اندازی نمایشگاه توانمندی های راهبردی هوا فضا، ضمن ارائه تاریخچه ای از فعالیت های موشکی، قصد داریم الگویی برای پیشرفت علمی و صنعتی ارائه کنیم.

رونمایی از موشک جدید سپاه
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

جدیدترین موشک بالستیک دریایی سپاه با نام «ذوالفقار بصیر» به نمایش درآمد.

در شمال غرب سوریه چه خبر است؟
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷

یک روزنامه آمریکایی از استفاده کماندوهای این کشور از یک موشک مخصوص برای هدف قرار دادن فرماندهان عناصر القاعده در شمال غرب سوریه خبر داد.

شکست فشار حداکثری در برابر قدرت موشکی
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

نیروهای مسلح با راهبرد مقاومت فعال و تکیه به توان داخلی امروز توانسته اند پشتوانه قدرت ایران را مستحکم تر کنند و نگذارند آمریکا به حداقلی ترین دستاورد و مطلوبیت خود جهت مهار قدرت موشکی ایران دست پیدا کند. نه اینکه با وادادگی و صبر و انتظار بر سر مولفه های اقتدارآفرین ایران معامله کنند و در پایان هم با دست خالی و وقاحت طرف مقابل روبرو شوند.

حاجی زاده: شهرهای موشکی سپاه ترسناک و وسیع است
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

سردار حاجی زاده درباره شهرهای موشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: شهرهای موشکی ما بسیار وسیع است و همین موضوع یک قدرت و بازدارندگی ایجاد کرده است

بیانیه رسمی عراق درباره حمله موشکی به سفارت آمریکا
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

در پی حمله موشکی بامداد سه شنبه به سفارت آمریکا در منطقه سبز امنیتی بغداد، کمیته اطلاع رسانی امنیتی عراق بیانیه ای صادر کرد.

حمله راکتی به سفارت آمریکا در بغداد
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵

سفارت آمریکا در بغداد بامداد روز سه شنبه هدف حملات راکتی قرار گرفت.

شلیک موفق موشک بهینه شده شلمچه
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸

در رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش، موشک بهینه شده شلمچه نیروی پدافند هوایی تحت هدایت عملیاتی قرارگاه پدافند هوایی موفق به انهدام هدف متخاصم شد.

رجزخوانی هنیه: موشک‌هایی داریم که تل آویو را با خاک یکسان می‌کند
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷

رئیس دفتر سیاسی حماس در نخستین بازدید میدانی خود از اردوگاه عین الحلوه در صیدا با استقبال مردم و گروه‌های مقاومت روبرو شد.