داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نصرالله-پژمانفر
فیلم: آخرین وضعیت قرارداد جنجالی ویلموتس در مجلس
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵

حجت‌الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس در گفتگو با «نسیم آنلاین»: ویلموتس در قد و قواره مبلغ قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران نبود.

فیلم: روحانی و لاریجانی بخاطر اتفاقات آبان ماه، باید محاکمه شوند!
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

حجت‌الاسلام پژمانفر در گفتگو با «نسیم آنلاین»: لاریجانی طرح سوال از رئیس‌جمهور را با ۱۸۰ امضا چند ماه داخل کشوی خود نگه داشت. مقصر اتفاقات آبان ماه روحانی و لاریجانی بودند. از رحمانی فضلی انتظار حرف‌های بهتری در مجلس نداشتیم. وقتی راه پیگیری قانونی مطالبات مردم را بستیم، مردم برای پیگیری مطالبات‌شان به خیابان آمدند.

فیلم: پژمانفر: دولت سرمایه اجتماعی‌اش را از دست داده است
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

حجت‌الاسلام «پژمانفر» در گفتگو با «نسیم آنلاین»: رئیس کل بانک مرکزی با اظهارات بدون فکرش، ۲.۵ میلیون بر قیمت سکه اضافه کرد.

گزینه‌های ریاست کمیسیون اصل ۹۰ + سوابق
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴

گزینه‌‌های نهایی ریاست کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی مشخص شدند که در گزارشی به سوابق آنها پرداخته شده است.

ترکیب کمیسیون اصل ۹۰ مجلس مشخص شد
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷

اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در نشست امروز هیأت رئیسه مشخص شدند.

وزیر خارجه از مجلس تذکر گرفت
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

نماینده مردم مشهد در مجلس در تذکر به وزیر امور خارجه عنوان کرد که چرا ابتدایی‌ترین مناسبات سیاسی را رعایت نمی‌کنید و برای آزادی دانشمندان ایرانی به مذاکره با مقام دست سوم سابق آمریکا می‌پردازید؟

اولویت مجلس باید مشکلات معیشتی باشد
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در شرایطی که مردم دچار شرایط سخت اقتصادی هستند، برخی از نمایندگان طرح‌های سیاسی را در مجلس مطرح می‌کنند.

مزدوران داخلی علیه نور
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

برخی مزدوران داخلی که به دنبال خوش‌خدمتی به دشمن هستند، «مأموریت» دارند تا با «حاشیه‌سازی» برای ماهواره نور، این دستاورد ملی که بر اندام دشمن لرزه افکنده را «کوچک» و «کمرنگ» جلوه دهند.

‌ارز دولتی تاثیری بر سفره مردم نداشته است
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: معمولان ارز دولتی برای تامین کالاهای اساسی اختصاص نمی‌یابد و عده‌ای دلال از آن بهره می‌برند که باید با آنان برخورد شود.

بار سنگین بازگرداندن امید مردم بر دوش مجلس یازدهم است
۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: کاهش حضور مردم در انتخابات دوم اسفند به خاطر عدم رضایت از عملکرد اصلاح‌طلبان در مجلس و همچنین دولت است.