داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سیا
پادکست تارکد: ماموریت بغداد
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷

وقتی اسناد محرمانه از ارتباط مستقیم آمریکا با بمباران های شیمیایی صدام پرده بر می دارد

آیا کتاب بولتون سازوکار جمع‌آوری اطلاعات آمریکا را خدشه‌دار می‌کند؟
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰

ژنرال پل ناکازون، رئیس آژانس امنیت ملّی آمریکا (NSA) در تازه‌ترین موضع‌گیری رسمی نسبت به انتشار کتاب بولتون تصریح کرد انتشار این کتاب ضربات جبران‌ناپذیری به سازوکار، روش‌ها و الگوهای جمع‌آوری اطلاعات نهادهای امنیتی آمریکا وارد خواهد کرد و بسیاری از فرایندهای محرمانه در این زمینه را افشاء خواهد کرد.  

هدایت جنگ علیه سوریه از یک اتاق عملیات مشترک
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸

یک سرتیپ بازنشسته ارتش سوریه با اشاره به حملات مکرر رژیم صهیونیستی به خاک کشورش، بهره‌برداری بنیامین نتانیاهو از این تجاوزات برای باقی ماندن در قدرت را از جمله دلایل این تجاوزات دانست.

از تسخیر جن تا احضار ارواح و جادوگری؛ CIA به دنبال نیروهای ماورایی
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸

هدف استارگیت، استفاده از توانایی‌های ذهنی و قابلیت‌های روانی و استخدام نیروهای فرازمینی و ماوراءطبیعی برای جمع‌آوری اطلاعات بود. اما آمریکایی‌ها مبدع استارگیت نبودند و پیش از آنها، نازی‌ها در جنگ جهانی دوم با استخدام روان‌شناسان و ساحران سعی کرده بودند برای غلبه نظامی به ابزارهای غیرطبیعی متوسل شوند.

تایید جاسوسی از نحوه فروش نفت و دور زدن تحریم‌ها
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

ابوالفضل ابوترابی، نماینده مجلس شورای اسلامی در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که از میان ۱۷ نفری که اخیرا وزارت اطلاعات به عنوان جاسوس دستگیر کرده است، برخی اطلاعات مشتری‌ها و فروش نفت ما را به دشمن می‌دادند.

چرا علوی می‌خواهد وزارت اطلاعات را ضعیف نشان بدهد؟!
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

خواهش می‌شود که مردم مستند ساخته شده وزارت الاعات درباره جاسوسان آمریکاییو اخبار و تحلیل‌های مربوط به آن را با دقت دوباره ببینند، زیرا بخشی از عیار و توانمندی‌های واقعی وزارت اطلاعات در این مستند موجود است نه در سخنان اخیر جناب آقای علوی... این نوشته انتقاد آمیز نیز عمدا با تاخیر منتشر شد تا اخبار موفقیت بزرگ اخیر وزارت اطلاعات دچار حواشی نشود.

آیا آمریکا در میان نیرو‌های مسلح عراق نفوذ کرده است؟
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲

شبکه تلویزیونی المیادین در گزارشی انتشار نوار صوتی مکالمه فرماندهی اتاق عملیات الانبار با مامور سیا را تحلیل و بررسی کرد.