داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-خصوصی-سازی
هفت تپه به هیچیک از اهداف خصوصی سازی نرسید
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵

کعب عمیر گفت: اگرچه طبق اصل ۴۴، هدف از خصوصی سازی باید افزایش تولید، ایجاد اشتغال و ثروت آفرینی باشد اما نه تنها هیچیک از این موارد در مورد شرکت هفت تپه اتفاق نیفتاد، بلکه وضعیت هفت تپه موجب فقر در منطقه شوش هم شد.

خصوصی‌بازی بلای هفت‌تپه!
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

اعتصاب کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق‌شان همچنان ادامه دارد. واگذاری این شرکت در سال 94 به افرادی فاقد صلاحیت در قالب خصوصی‌سازی، به گواه آمارهای مختلف منجر به تنزل شاخص‌های اقتصادی این شرکت و همچنین نزول فعالیت‌های اقتصادی هزاران نفر از مردم منطقه شده است. تحمیل این خسارت‌ها به مردم منطقه به بی‌تدبیری مسؤولان در خصوصی‌سازی این شرکت بازمی‌گردد.

محل تامین سهام عدالت جدید کجاست؟
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲

درحالی که اخیرا وزیر اقتصاد اعلام کرده بود که سهام عدالت به شش دهک پایین جامعه توزیع شده و امروز هیچ سهام جدیدی برای تخصیص به جاماندگان وجود ندارد، برخی نمایندگان مجلس از طرح برای رفع این دوچالش رو نمایی کرده‌اند.

روحانی: مردم سهام عدالت خود را نفروشند
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

حسن روحانی رئیس جمهور در یکصد و چهل و دومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با بیان اینکه آزادسازی سهام عدالت اقدام بزرگی بوده که بعد از سال‌ها تلاش دولت اتفاق افتاده است، گفت: امروز مردم صاحب اختیار سهامی شده‌اند که تا قبل از آن با وجود اختصاص سهام، مالکیت روشنی نبود و اختیاری برای مدیریت این سهام نداشتند.

رایزنی پوری‌حسینی برای کشت و صنعت مغان بیرون از زندان
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷

رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت گفت: پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از زندان مرخصی گرفته بود تا در هیئت داوری به نفع خریدار متخلف کشت و صنعت مغان رایزنی کند.

ارزش تقریبی سهام عدالت چقدر است؟
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸

سخنگوی ستاد راهبردی آزادسازی سهام عدالت گفت: دارندگان سهام عدالت تا ۱۵ خرداد همچنان می‌توانند وضعیت سهام خود را مشخص کنند.

جذب حدود ۶ هزار میلیارد تومان سرمایه در ETF
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

پس از پایان مهلت حضور در پذیره نویسی صندوق واسطه گری مالی دولت، بیش از ۳.۴ میلیون نفر با سرمایه گذاری نزدیک به ۵.۹ هزار میلیارد تومان در این امر مشارکت داشتند.

توصیه توکلی درباره کشت و صنعت مغان
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵

رئیس هیات‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت خواستار شد که تا پیش از روشن شدن وضعیت اعلام جرم نسبت به نحوه واگذاری غیرقانونی کشت و صنعت مغان در دادگاه رسانه، از انجام هرگونه تشریفات جدید خودداری کند.

فروش وکالتی سهام عدالت ممکن شد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

طبق برنامه اعلامی سازمان خصوصی‌سازی، مقرر شد صاحبان سهام با انتخاب یکی از بانک‌ها و مراجعه به آن، ضمن ارائه وکالت‌نامه فروش بتوانند در موعد اعلام شده پول برداشت کنند.

چرا سود سهام عدالت عده‌ای واریز نگردید؟
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲

رئیس سازمان خصوصی‌سازی از اختلال در سیستم بانکی برای پرداخت سود سهام عدالت به برخی از مشمولین خبر داد و گفت: پول در حساب بانک عامل است و با رفع مشکل به حساب مشمولان واریز می‌شود.