داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-خصوصی-سازی
اعلام جرم دیده‌بان شفافیت علیه کشت و صنعت مغان
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸

دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به رئیس قوه قضائیه، علیه خریدار شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری مغان به دلیل اعمال نفوذ خلاف حق و قانون در تصاحب این شرکت و همچنین علیه رئیس و اعضای هیئت عامل وقت سازمان خصوصی‌سازی، معاون وقت هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس‌جمهور به دلیل اهمال و تفریط‌ ،که موجب تضییع اموال و وجوه دولتی شد، اعلام جرم کرد

چگونگی نحوه دریافت سود سهام عدالت مشمولان متوفی
۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

اگر مشمول سهام عدالتی فوت شده، ورثه همچنان فرصت دارند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک و انجام انحصار وراثت، نسبت به دریافت سود سهام عدالت متوفی اقدام کنند.

فیلم: آغاز واریز سود سهام عدالت از امروز
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

رئیس سازمان خصوصی‌سازی: به افرادی که یک میلیون سهم دارند ۲۰۵ هزار تومان تعلق می‌گیرد.

واگذاری وام‌های میلیاردی به افراد متعدد فاقد اهلیت
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

عضو هیأت رئیسه هیأت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی‌سازی از واگذاری وام‌های میلیاردی به افراد متعدد فاقد اهلیت در جریان واگذاری شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی خبر داد.

استقلال و پرسپولیس امسال هم واگذار نخواهد شد!
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴

پرونده واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی از سالی به سال دیگر منتقل می‌شود و درحالی که مسئولان وعده داده بودند استقلال و پرسپولیس تا پایان امسال واگذار می‌شوند، رئیس سازمان خصوصی‌سازی در آخرین اظهار نظر خود اعلام کرده که این دو باشگاه امسال هم واگذار نخواهند شد.

ارزش سهام عدالت ۵ برابر شد
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰

رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: در حال حاضر ارزش سهام عدالت که یک میلیون تومان بود تقریبا ۵ برابر شد و به ۵ میلیون تومان رسیده است.

فیلم: جزئیات واریز سود سهام عدالت
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹

رئیس سازمان خصوصی‌سازی: میزان سود سهام عدالت برای کسانی که ارزش سهام‌شان یک میلیون تومان است حدود ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد.

بالاخره نتیجه پرونده پوری حسینی چه شد؟
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

بازداشت موقت «میر علی‌اشرف پوری حسینی» رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی، که در روز ۲۳ مرداد امسال انجام شده بود، با دستور بازپرس پرونده دو ماه دیگر تمدید شد و حالا این زمان نیز به روزهای پایانی خود می‌رسد.

سود سهام عدالت اسفندماه واریز می‌شود
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۶

رئیس کل سازمان خصوصی سازی، از آغاز واریز سود سهام عدالت از اوایل اسفند به حساب مشمولان خبر داد.

نحوه اطلاع از میزان سود سهام عدالت
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

سازمان خصوصی سازی با صدور اطلاعیه ای با اشاره به اینکه سهام عدالت در حال حاضر قابل خرید و فروش، انتقال و واگذاری نیست، نحوه اطلاع از میزان سود تخصیص یافته را اعلام کرد.