داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار برنامه-هسته-ای-ایران
لاف پمپئو علیه برنامه هسته ای ایران
۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶

وزیر امور خارجه آمریکا در گفت و گویی مدعی شد که سیاست های دولت دونالد ترامپ مانع دست یابی ایران به سلاح هسته ای شده است.

آژانس اتمی: سطح خوب همکاری با ایران را حفظ کرده‌ایم
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفته که این نهاد بین‌المللی همکاری خوبی با ایران در زمینه بازرسی از ۲ سایت در ایران داشته است.

درخواست جدید آلمان از ایران در مورد برجام
۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸

برلین: درباره دسترسی به سایت‌های اعلام نشده ایران به پیشرفت رسیدیم

کاسبان تسلیم مشغول به کارند!
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸

کاسبان تسلیم پیشاپیش رسما ستاد انتخاباتی جوبایدن را در تهران راه اندازی کرده اند. از روزنامه های زنجیره ای که هر روز با تیترهای خود به استقبال جوبایدن می روند تا پدرام سلطانی که رسما می گوید باید برای آمدن جوبایدن باید اسپند دود کرد!

تعیین تکلیف ترامپ برای ایران!
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶

رئیس‌جمهور آمریکا بدون اشاره به تأثیرات منفی سیاست‌های «فشار حداکثری» ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی مدعی شد که می خواهد ایران یک کشوری بزرگ و قدرتمند باشد.

گروه بین المللی بحران؛ پشت پرده تصمیم سازی در وزارت خارجه ایران
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴

چگونه تمامی محورهای دستگاه سیاست خارجی دولت از محتوای برجام، مذاکرات منطقه ای بر سر موضوع یمن، مذاکره با آمریکا برای تبادل زندانیان، پیگیری تصویب لوایح درخواستی FATF، اتخاذ راهبرد صبر و انتظار و در آخر هم عدم واکنش نسبت به فعال سازی مکانیسم ماشه و اجازه دسترسی و بازرسی به آژانس به مکان های مورد نظر همگی دقیقا منطبق بر توصیه های گروه بین المللی بحران است؟

پاسخ نماینده ایران به اتهامات بی اساس سفیر سعودی
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵

نماینده ایران در دفتر سازمان ملل ضمن رد ادعاهای بی اساس سفیر عربستان سعودی در این سازمان، خواستار اجرای کامل موافقتنامه جامع پادمان توسط این کشور شد و بر توقف کمک‌های هسته‌ای به ریاض تأکید کرد.

تحریم های دانشمندان خللی دربرنامه هسته ای ایران ایجاد نمی کند
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳

سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: تحریم‌های علمی دانشمندان هسته‌ای ایران در اصل راهبردی برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی خللی ایجاد نخواهد کرد.

ادعای عربستان درباره توافق هسته ای جدید با ایران
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۷

شورای وزیران عربستان در نشست سه شنبه خود مدعی شد که هرگونه توافق هسته ای جدید با ایران باید به عدم اشاعه هسته ای منجر گردد.

ترامپ: ما از توافق وحشتناک برجام خارج شدیم
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱

رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که واشنگتن از توافق وحشتناک برجام خارج شده و تحریم‌های فلج کننده‌ای علیه ایران وضع کرد.